[]

LA'de yerlerdeki siyah lekeler

Los angeles'ta falan kaldirimlarda vs boyle (resimlerde) buyuk siyah lekeler var ne bunlar? Boya gibi degil gibi anlayamadim
 
Sakızdır kesin.


  • dissendium  (25.06.16 23:07:51) 
güneş lekeleri.


  • Goddard  (25.06.16 23:08:27) 
Sakız çöpleri:

www.nytimes.com

Sakızlar lateksten yapılır yani bildiğin kondom. Yapay olduğundan bakteriler tarafından yok edilmez öyle yapıştığı yere kalır pislikten de siyaha döner. Türkiye'de de çok var.
  • ThomasJefferson  (25.06.16 23:23:08 ~ 23:24:23) 
Ikinciyi bilmem de ilki sakiz. Istersen sicak birgünde ya da propanla isittiktan sonra sert bir metal parcasiyla kazimayi dene, gercek renginde sakiza ulasacaksin. Ikincidekinden emin olamadim ama ilki sakiz.


  • wiillii  (26.06.16 00:22:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.