Şu araçları satın almak mantıklı mı?

Aşağıdaki linklerdeki araçlardan satın alsam çok mu salaklık olur? O fiyatlara biraz temiz, konforlu birşeyler arıyorum da. Çünkü aynı fiyatlara broadway bile koymuş insanlar. Bunun manuelleri de var otomatik çok mantıksızsa.

www.sahibinden.com

Sizin düşünceleriniz nedir? Alternatifler ne olabilir?

hiç anlamam bu işlerden ama 300-350bin km ne yav :D çok değil mi

  • glamdr1ng  (23.06.16 22:14:57)
Alınır ama satamazsın bunu. Ki zaten piyasası olmadığından fiyatı böyle. Honda'nın motor ömrü uzun oluyor tabii ama yine de 300 bin km çok fazla.

  • la rana  (23.06.16 22:18:02)
km konusunda haklısınız. Bu adam ne alsın sizce?

  • taqster  (23.06.16 22:23:09)
Izmirdeki guzel gozukuyor.

  • duptıs  (23.06.16 22:32:20)
www.sahibinden.com

efsane bayılıyorum bu sonata modeline.
  • giggs  (23.06.16 22:33:47)
ben olsam o fiyatlara bir 1000 tl falan daha koyar 1993 - 1994 BMW 520i alırdım. Şimdi piyasası nasıl bilmiyorum ama ben kasımda tertemiz bir tanesini 14500'e sattım. temiz ve iyi bakılmış bir tane bulursanız hiç kaçırmayın. o arabada ki tat başka hiç birinde yok.

  • tss  (23.06.16 23:28:18)
geçen sene 13.5'a 90 model civarı mercedes 200e alınabiliyordu. bu sene ikinci el piyasası uçtu ama ona bi bakabilirsin. en azından piyasası olan bir araba. duruşu, kasası falan da mükemmel. o paraya alacağın birçok arabadan daha fazla özelliğe sahip, yol tutuşu falan mükemmel. baba bi araba. araba dediğin öyle tank gibi olmalı zaten.

  • la rana  (24.06.16 03:40:20)
ilk ilandaki 1990 model aracın kırmızısını 9 sene kullandım. 400 bin küsurdaydı sattığımda. 9 senede bir kez yolda kaldım. offroad yaparken lastiğim patladı ve yedek lastiğim yoktu yanımda.
lpg yoktu arabada. benzin masrafı ağır gelmeye başladı ve satmaya karar verdim. ilan verdim. 3 gün sonra 650 km uzaktan gelip satın aldı bir vatandaş.
sonra 2004 civic aldım. lpg'li. neredeyse 2 yıl oldu. hala alışamadım.
accord'un konforu, yol tutuşu, sağlamlığı hiç bir araçta yok bence. direksiyona geçtiğin an inanılmaz hissediyorsun. dayanıklılık konusunda zaten tartışılmaz. ne eziyetler ettim. tık demedi.
  • kedula  (24.06.16 09:39:21)
üstad ben de geçen hafta bu fiyatlara araç arıyordum. fakat bi arkadaşın tavsiyesi ile proton'a yöneldim ve 98 model 1.8 a/t abs klima hava yastığı var. 11 bine aldım. bence onlara bakabilirsin. motor şanzıman yürüyen mitsubishi.

  • lostys  (24.06.16 10:19:55)