klima değil, vantilator ama soğutsunn

arkadaşlar selam,

yattığım oda da kullanmak istiyorum.

şu klima gibi serin hava veren ne tavsiye edersiniz? ufo kule tipi vs vs? iyonizerli, buharlı... çok kafam karıştı.

hangisi soğutuyor, oh beee dedirtir?

belki buharlı soğutur biraz, kule tipi, iyonizerli falan soğutmayla alakasız olaylar.

  • nilmiye  (23.06.16 17:17:42)
klima dışında hiçbiri.

üniversitede ev arkadaşım şöyle yapıyordu.
çarşafı ıslatığ yatağın üstüne bağlıyordu tente gibi.
yatağı pencerenin önündeydi. rüzgar estikçe klima gibi serinliyordu.
muazzam teknoloji gerçekten.
  • teritori  (23.06.16 17:24:39)
www.youtube.com

Bunu dene.
  • cakabo  (23.06.16 18:02:26)
odamda nem ölcer var, cünkü tek odali evde yasiyorum. yemek yapsam dus alsam, icerisi cosuyor. %87 nem görmüsüm son iki ayda max. nemlendiren cözümlerin tamami icerisini costuruyor. kapiyi acip nemi atmaya kalksam, icerisi geri isiniyor.

nem sikintiysa, duvarlar, iceride yasam vs, önermem. zaten ucuz alacaklarim 35 m^2de 3 derece fark yaratmayacak.
  • wiillii  (23.06.16 19:07:03)
Buharlıyı boşver.

  • sutlu nescafe  (23.06.16 20:04:33)