Göbeği açık tişörtler için ne düşünüyorsunuz?

Kadınlar kendilerine yakistiriyor mu? Erkekler estetik buluyor mu? Ben eskiden hiç hoşlanmazdim ama bu sene hoşuma gitmeye başladı. Bir iki tane almayi bile düşündüm.

Bonus soru: şalvar tip pantalonlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bacak arasında kocaman kumaş bulunduran modeller bence çok kötü ama diğerleri fena değil bence. Sadece abuk desenlileri çok göz yormuyor mu?

Herkesin zevki farklı tabii ama düşüncelerinizi merak ettim :)

Göbeği açık tişörtleri seviyorum bence güzel. Fit olana da çok yakışıyor. Şalvar konusunda model görmem lazım tam bi şey diyemeyeceğim.

  • beni taniyan yok bu sehirde  (23.06.16 15:03:42)
Göbeği güzelse hoş tabi. Şalvar pantollar çok kezban işi.

  • arnold schwarzeneger  (23.06.16 15:03:56)
Bir erkek olarak hem çok estetik hem de çok tahrik edici buluyorum. Tabi giyen kişinin iyi bir fiziğe sahip olması koşuluyla.

Şalvar ise bir o kadar kötü. Allah'tan eskisi gibi sık rastlanmıyor sokaklarda artık.
  • tendra van case  (23.06.16 15:04:11 ~ 15:05:16)
Göbeği açık olanlar güzel bi göbekle gayet seksiyy. Eğilip öpesi geliyor insanın. Piercing ile de süslenebilir.
Geniş pantolon yani şalvar normal ya da altı şeklinde değerlendirilebilir. Pek göze hitap ettiği söylenemez. Ama fazlası değil.

Edit: Pomç pomç pomç.
  • Goddard  (23.06.16 15:05:02 ~ 15:08:08)
Erkek olarak cok sekis buluyorum. Yakisiyor. Salvar gibi pantolonlarin yok olmasini diliyorum.

  • stavro  (23.06.16 15:05:15)
90'larda seviyordum, şimdilik henüz gözüm alışmadı. Estetiktir, o ayrı da, şimdilik komik geliyor. 4-5 seneye ancak alışıyor benim gözüm modaya. Metrobüste bir kadını dediği gibi "O eciş bücüş şeylere gözüm alışana kadar 5 yıl geçiyor. Sonra da modası geçiyor zaten". Yine de yakışana yakışıyor.

  • aychovsky  (23.06.16 15:05:23)
ya sokakta çok fazla görüyorum ve o açık kısımda görünen şey yağlı bir göbek olduğu zaman güzel görünmüyor. ama sıfır yağlı bir karnın varsa ve hatta göbek piercingin falan varsa seksi olabilir.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (23.06.16 15:06:58)
göbeği açık tişörtler güzel güzel

www.giyimvemoda.com
şu pantolonlardan ortadaki güzelken en soldaki kötü. modeline göre değişebiliyor.
  • rayde  (23.06.16 15:07:13)
Fikren ikisi de çok güzel ama tabi kadına göre değişir

  • rakicandir  (23.06.16 15:07:19)
Aychovsky, ahaahah benim annem de geçen gün konuşurken'90'larda kalmadı mı o moda?' dedi. Bustiyer kadar olanlarına benim de gözüm hala alışmadı ama hafif kısa olanlar çok da kötü değil sanki.

Rayde, ortadakinin modeli güzel, kumaşı kötü mesela bence.
  • fraise  (23.06.16 15:07:28 ~ 15:09:06)
göbeği ortada bırakan tişörtü estetik bulmuyorum.
şalvar desen şehir hayatında çok sikko duran bir giysi, köy yerinde çok güzel hele de çiçekli olanları.
at
  • seyduna6687  (23.06.16 15:09:46 ~ 15:11:36)
bende bıraktığı izlenim lise sonu-üniversite başı gençliği giysisi. giyeni ciddiye almam manasında değil de, hafiften hovarda bi imajı var sanırım. estetik olarak çok hoşuma gitmiyor, seksi de bulmuyorum.

  • baba jo  (23.06.16 15:10:09)
Estetik olarak uygun bedene sahip kişilerde gayet güzsl duruyor.

  • steve rogers  (23.06.16 15:13:01)
Hafif göbek açık iyi güzel. Şalvar ----> Princess jasmine vignette4.wikia.nocookie.net :D

  • ekaterina  (23.06.16 15:13:04)
bu salvar hate e katilmiyorum. guzel oluyor. hele poposu guzelse bole bingil bingil oynamasi hos duruyor. o ara gelip sapadank diye vuracan popoya ama medeni insanlariz o yuzden hos degil.

  • charlotte blanc  (23.06.16 15:15:28 ~ 15:16:03)
Giyen arkadaş fitse ben çok beğeniyorum.

şalvar pantullar çok rüküş bu arada.
  • battal gemalmaz  (23.06.16 15:15:33)
Göbeği açık ✔
Şalvar X

  • chicha  (23.06.16 15:15:58)
göbeği açık kullanıyorum, seviyorum:)

şalvar tarzı hiç kullanmadım ama bayağı rahat görünüyor, deneyebilirim:)
  • peggy  (23.06.16 15:17:12)
şalvarı rahat diye giyeceksen giy, insanlar ne düşünüyor diye endişeleniyorsan zaten giyme. göbeği açık tişörtler için de aynısı geçerli.

  • nıç  (23.06.16 15:22:44)
chicha +1

  • doxanikee  (23.06.16 15:22:50)
Benim icin dusuk bel>crop top

Crop top'a alisamadim hala
  • la noix  (23.06.16 15:24:56)
göbeği açık kıyafetleri beğenmiyorum, şalvar konusunda mesafeliyim. rahat görünüyor. erkek tarafıyım.

  • babilbaligi  (23.06.16 15:25:13)
@ekaterina asfsgagga

ben nötr m bu konuda.

şalvarın içine don giymesen de oluyor :D :D
  • ikcı  (23.06.16 15:25:27)
çok yakışmasına rağmen sapık turnusolu bi giysi olduğunu düşünüyorum. o pis bakışlar hemen beliriyor. ama insan kendine yakışanı giymeli tabi.

  • sttc  (23.06.16 15:28:01 ~ 15:28:24)
Estetik değil, ucuz ve bayağı görünüyor. Geniş pantalonların bazıları güzel, bazıları çirkin.

  • harvey  (23.06.16 15:29:54)
La noix, ben de düşük bel sevemedim bir türlü ya :( hiç rahat gelmiyor.

Nic, yok burdaki fikirlere göre alacagim ya da almayacağım demedim. Insanlae ne düşünüyorlar diye merak ettim :)
  • fraise  (23.06.16 15:31:31)
Yaşların küçük olduğunu düşünüyorum ben de nedense.
Evde sürekli giydiğim bir şey, çok sıcak çünkü. Dışarıda denemedim, çıplakmışım hissi gelecektir muhtemelen. Fonksyonel de değil. Kolları kaldırsan, sütyeni sergiliyorsun.

Şalvarı sevmiyorum. Etnik yogacı şalvarı da sevmiyorum.

Ben asıl t-shirtlerin içe toplanıp yüksek belli pantolonların meme ucuna kadar çekilmesine alışamadım. Ağzım açık bakıyorum bir süre, ve çok gülmem geliyor.
  • shadowcat  (23.06.16 15:33:46)
ben kadınların bir sonraki evrede nerelerini açacağını merak ediyorum sadece. Göğüs dekoltesi halledildi, göbek açıldı ya sonrası?

  • tosunpasa  (23.06.16 15:40:04)
herkes gibi göbek güzelse kısmına katılıyorum, ama bi tık yağ varsa bile(göbekli demiyorum bakın, onlar zaten bulaşmasın) çirkin oluyo.
şalvar dediğinde modeline göre çok değişiyo ama yine güzel vücut, uzun bacak falan gerekiyor diye düşünüyorum. kısacası ikisinin de ortak özelliği götü göbeği salmış kadınların giymemesi gereken kıyafetler oluşu.

  • pamuk helvalar cebe  (23.06.16 15:45:56)
Göbek öpmeyi ve yalamayı sevdiğim için göbeği açık t shirtleri estetik buluyorum

  • ıch will  (23.06.16 15:49:35)
Göbekle pantolon arasındaki açık büyükse çok itici duruyor.

  • kartallar yuksek ucar  (23.06.16 15:51:34)
ikisini de cok seviyorum. minyon ve balık etlimsi bir görünümüm oldugundan ikisini de kendime yakıstıramıyorum, giymiyorum :( çünkü ikisi de ' fit' bir vücut istiyor bence...... göbeği açık tişörtler adeta içimde yara......

  • yuvarlanantencereninkapagi  (23.06.16 15:54:40)
göbeği açık tshrtler göbeğiniz yoksa güzeldir bunu bilin ona göre alsın kim alacaksa.
bunun bir de tayt versiyonu var.

  • jamswety  (23.06.16 15:58:29)
Mini şort ve yuvarlak çerçeve gözlük ile birlikte kızılay dağıtmıyor muydu onları? Fit bir vücutta güzel durabilir, durdu da. (Ebu leheb?)

Şalvar, tayt, tulum falan... Neden giyiyorsunuz bunları? % 1 falan anca güzel oluyor. O da sadece güzel vücut değil, giyilen şeyin de tipine bağlı.
  • nawar  (23.06.16 16:06:57)
Göbegi hafif acik, ya da yari acik, fit insana cok güzel. Seksi de bence.

Salvar, tulum, bilimum benzer sey, nope, no fucking way. i.giphy.com

Modayi hicbir zaman anlamadim, bir kadinda sevdigim ve sevmedigim seyler hicbir zaman modayla alakali olmadi. Erkegim, göz zevkime göre konusuyorum.
  • wiillii  (23.06.16 16:07:50)
insan neyle rahat ediyorsa onu giysin felsefesinden hareketle göbeği açık tişörtleri manasız buluyorum, ayrıca gerçekten şu ana kadar 100 göbeği açık kız gördüysem sadece 2 tanesi giydiğini yakıştırmıştı.

şalvar ise aşırı tatlış bi' şey bence, çok seviyorum. çok kısa boylu ve tombiş değilse giyen kişi bence istisnasız yakışıyor. bi' kere rahat ya. raaaahat. keşke işe gidip gelirken de giyebilsem.
  • evde liyakat kalmamis  (23.06.16 16:14:28)
karnı dümdüz bir hatun giydiyse öpesim geliyor, yağlar pörtlemişse pek de estetik bir görüntü olmuyor.

  • kimlanbu  (23.06.16 19:44:31)