[]

advanced potion making kitabı

merhabalar,

Sıkı bi harry potter hayranı olduğumdan bi ara hogwarts okul kitaplarını yapmaya çalışmıştım. şimdi elimde advanced potion making kitabı var.

İçerisinde filmlerde gördüğünüz iksir tarifleri var
İksirlerin gecmisi ve kullanım yerleri Hakkında bilgiler var
50 sayfadan fazla tamamı İngilizce
Herhangi bir grammer hatası vs yok.
E book formatında. Yazdırmaya uygun.

acaba ben bu kitabı bi yerlerde sarabilir miyim? Bastırmak çok pahalıya gelecek. E book olarak satmam gerekiyor.

 
Satmak sıkıntı olabilir gibi geliyor bana. Fan fiction olarak, ücretsiz okunabilir yapsanız sorun değil ama şu haliyle Rowling'in avukatları "sen hayırdır?" demesinler, onu araştırdınız mı?

Araştırdıysanız, indie yazarların çoğu Amazon üzerinden satıyor kitaplarını. Böyle başlayan bir yazar anlatıyor şurada: www.digitalbookworld.com
  • kobuzchu kiz  (23.06.16 13:44:13) 
bence etsy'de satabilirsiniz, çok şey var benzeri
www.etsy.com

  • whoosie  (23.06.16 14:26:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.