Çok miktarda çöp var ne yapacağız?

Ev taşıyacağım için evden yaklaşık 15-20 büyük çöp torbası kadar atılacak malzeme çıktı. En yakın konteyner 250 metreden fazla mesafede.

Bunları alması için belediyeyi arayabiliyor muyuz? Bir ev parası istemesinler sonra bizden?

15-20 buyuk cop torbasi demek, ortalama buyuklukte bir banyo buyuklugunde cop var demek. O kadar cop yada atilacak malzeme nasil birikir evde yahu?

Cop arabalari ev guzergahindan geciyorsa gectikleri zaman soyle alirlar.
  • kareem said  (22.06.16 22:39:33)
komşuya söyle çöp ev diye ihbar etsin, gelir alırlar ücretsiz :D

  • ekaterina  (22.06.16 22:50:21)
Elektronik olanları hurdacıya ver geri dönüşsün. Hepsini çöpe atma bence, zamanın varsa kalsın ayrıştır. Kıyafet varsa çöpün kenarına bırak, ihtiyacı olan alsın.

  • postmodern insan  (22.06.16 22:54:25)
Yahu hepsi çöp değil,hatta hiçbiri çöp değil ama kullanılmayan malzeme. Elektronik de var giysi de var, yatak yorgan da var.

Teşekkürler cevaplara.
  • dahili meddah  (22.06.16 22:57:38)
denk gelirsenız eskici hurdaci vs cagirin. olmazdi coplerden kagit, sise tarzi seyler toplayan biri vardir mutlaka ona soyleyin. hepsi de sevinerek gelirler.

  • halanne  (22.06.16 23:28:43)
ayrıştırın +1

  • neyleyim  (22.06.16 23:31:11)
market arabasıyla parti parti taşı ya da çöp kamyonu geçerken çevir.

  • cekilmis gayfe  (23.06.16 00:05:56)
moloz hattı var, onları ararsanız yardımcı olabilirler belki.ama moloz olmadığını belirtin.

  • sttc  (23.06.16 01:21:59)