Bu ünlüler nasıl hiç kelleşmiyor?

Yani ne bileyim bi Duman'ın, Mor ve ötesi'nin, Athena'nın solistleri, Teoman, Tarkan vs gibi adamlar nası kelleşmiyor lan?

Bunların hepsi mi genetik olarak çok şanslı?

ben de bu soruya cevap arıyorum. 21 yaşındayım. SAÇ KALMADI

  • allanpoe  (21.06.16 22:19:30)
saç ekimi diye bişi icat edildi. En basiti tayanç ayaydına'a bak adam bildiğin kellik yolunda koşuyordu şimdi fırça gibi saçları var.

  • kuzey li  (21.06.16 22:20:13)
saç ekimi,saç protezi, topik

  • melengich  (21.06.16 22:29:32)
aynen tayanç ve fikret kuşkan en saglam örnekler. ektir kurtul

  • galandar kostumu  (21.06.16 22:32:45)
Harun Tekin'i Behzat Ç'de oynarken görmüştüm en son. Epey bir dökülme vardı. Diğerlerini bilmiyorum.

  • sevgikusunkanadinda  (21.06.16 22:33:16)
seç ekimi dediğimiz şey saç dökülmelerinin %15-20'sinde güzel sonuç verir.

ünlüler hep birlikte gizli bir formül kullanmıyorlarsa eğer saç protezi kullanıyorlar. o görüntüyü diğer yöntemlerle elde etmek çok zor.

şoray uzun mesela sadece dizide kullanıyor, normalde kullanmıyor sanırım. en son kullanmıyordu yani.

jude law hiç kullanmıyor. :)
  • icim urperiyor  (21.06.16 22:34:21)
Dert tasa yok beyaa niye dökülsün.

  • six packsiz  (21.06.16 22:51:02)
Geçen bende Kaan tangöze ye baktım , onlarında saçlarının döküldüğüne kendimi ikna ettim , telkinler yaptım herkesinki dökülüyor diye .
Sonra ibrahim Erkal'n o meşhur fotosunu gördüm . O ne saç arkadaş , telkinler boşa gitti .
Sanırım çoğu protez , içim ürperiyor 'un dediği gibi , gizli formülleri de olabilir.
Ama insan kaybedince anlıyor ya her şeyi .
Saçı bile ..
  • dunyatuhaf  (22.06.16 01:25:41)
@kuzey li , tayanç Ayaydın falan demiş ama onun saçlar protez gibi .

  • dunyatuhaf  (22.06.16 01:28:53)
@dunyatuhaf

keşke gizli formülleri olsa. zira o formülü yapan kişi ünlülere satmaktansa piyasaya sürse 1-2 sene içinde dünya zenginlerinden olur. milyarlarca insanı içeren bi pazar bu.

belki küçük bir ihtimal geliştirme aşamasındaki umut vaadeden yöntemleri kullanıyor olabilirler.
  • icim urperiyor  (22.06.16 02:10:56)
iyi beslenme, saç bakımı, stressiz ve rahat yaşam. Kısacası yaşam koşulları.

Ancak genetik olarak yatkınlık olunca yine de kel oluyorlar. Saç köklerinin dht ye duyarlı olması ile ilgili bir mevzu.
  • ıch will  (22.06.16 03:02:08)
@icimürperiyor , ben minoxile devam .:) diğer formüller sende zaten .

  • dunyatuhaf  (22.06.16 03:24:21)