Üsküdar 'da nereye taşınılır?

Merhaba,
İşlerimiz sebebiyle 1 ay içinde kız arkadaşımla Üsküdar'da eve çıkmayı planlıyoruz.
İzmirli olduğumuz için İstanbul 'u hiç bilmiyoruz. Eli yüzü düzgün, iki sevgili kalıyoruz diye taşlanmayacağımız (hiç bilmediğimizden soruyorum), ana yollara yakın hangi bölgelerde eve çıkılabilir?

Dirrrt.uzgunuz yanlis secenek,dogru secenek kadikoy olacakti.

  • duptıs  (21.06.16 20:17:32)
duptıs +1

  • a man who walks alone  (21.06.16 20:27:08)
Birimiz Ümraniye birimiz Beşiktaş 'ta çalışacağız. Uskudar mantıklı gelmişti gibi. @duptıs

  • akıllımm  (21.06.16 20:27:09)
Altunizade veya murat reis mahallesinin nuh kuyusu caddesine yakin olan kısımları ulasim açısından ve taslanmama acisindan uygun.

  • anily  (21.06.16 20:35:30)
abrtıldığı kadar tepki görmezsen her yerde.
ahmediye mahallesi çiçekçi zeynep kamilin aşağı bölgeleri falan olabilir. doğancılar..

  • naylonlee  (21.06.16 20:39:55)
sizin için en uygun yer nuh kuyusu caddesine yakın yerler.

  • lapris  (21.06.16 20:41:59)
Bağlarbaşı, kuzguncuk, altunizade, fıstıkağacı, icadiye, doğancılar, nuhkuyusu çevresi. Üsküdar iyidir.

  • i ve been mistreated  (21.06.16 20:45:18)
beylerbeyi,kuzguncuk ve çengelköy civarına da bakın bence.beşiktaş"a vapurla gidersiniz.ümraniyeye vasıta konusunda sıkıntı yok zaten.

sapık faaliyetlerde bulunmuyorsanız kimse sizi taşlamaz.
  • izole  (21.06.16 20:46:03)
Bazı insanlar hakikaten geri kafalı. Üsküdar'da yüzlerce öğrenci evi, bekar evi var, kimsenin kimseye karıştığını duymadım. Bu arada Ümraniye'ye yapılan metro da yakında açılacak, eğer orada çaışan kişi uzun süreli çalışacaksa Üsküdar doğru karar. Doğancılar, Selimiye, Zeynep Kamil, Çicekci'ye bakalbilirsiniz.

Edit: Ben yazarken yazılmış zaten.
  • kiss my irish ass  (21.06.16 20:47:28 ~ 20:52:17)
Ayrıca buradaki yobazlara bakma. Üsküdar'da dediğim yerlerde kimse kinseye karışmaz. Dindar laik herkes kendi hayatını yaşar.

  • i ve been mistreated  (21.06.16 20:48:28)
kuzguncuk-fıstıkağacı üsküdar konusunda taşınana kadar ben de önyargılıydım. ama selamsız taraflarına bulaşmayacaksanız hiç sorun yaşamazsınız.

  • dinsiz adam  (21.06.16 21:04:32)
sevgilimle uzun bir süre altunizade bestekar sadettin kaynak sokak'ta yaşadım. aynı sokakta bizim gibi yaşayan çiftler, kızlı erkekli evler falan da çoktu. hemi de koruya yakın.

  • 3 oda 1 salon  (21.06.16 21:10:09)
Çengelköy Ata2 iyidir, iki köprüye de yakın.

  • old possum  (21.06.16 21:45:21)
bulgurlu tarafı olabilir. ümraniye ye çok yakın ayrıca kadıköye ve üsküdar merkeze de yakın. metro da geliyo yakında. eşin içinde minibüs-otobüsle üsküdar oradan motorla beşiktaşa geçer ya da 129 t ile gidebilir.

  • gibicibicis  (21.06.16 22:14:41)
Kuzguncuk veya (canim semtim) beylerbeyi. Köprüye yakin, uskudara dolayisiyla vapurlara (besiktasa bes dk) yakin. Biz de ogrenciyiz, evimiz gunah yuvasi ama mahalleli cok sevecen, cinsiyete, ogrenciye, insan olmayan hayvanlara karsi ayrimcilik yok. Kiralar yuksek buralarda da ama iki kisi belki idare edebilirsiniz. Bu iki yer disinda uskudarin genelini tercih etmemeye calisin.

  • mrsmoon  (22.06.16 02:30:06)
üsküdar dahilinde fakat kadıköy sınırında konuşlanan altunizade mahallesi ve barbaros mahallesi vardır kiraları yüksek olmakla birlikte kadıköyü aramazsınız. özellikle koşuyolu murat sitesi 2 +1 evleri var. hem üsküdar hem ümraniye minibüsleri geçiyor dibinden.

  • gis  (22.06.16 02:34:21 ~ 02:49:44)
ayriyeten bağlarbaşı kuzguncuk fıstıkağacı, doğancılar,zeynep kamil, çiçekçi buralar halen düşmedi!

aksine bulgurlu, çamlıca,sırtları, kısıklı, üsküdar ahmediye, tabaklar mahallesi buraları tercih etmeyin asıl
  • gis  (22.06.16 02:35:23 ~ 02:42:13)