otopark girişine park eden dallama

aşağıda ilkokul var. muhtemelen veledlerden birinin ailesi arabayı bırakıp gitmişler. çaprazlama şekilde otopark girişine. 2 saattir yoklar. ben gireceğim giremiyorum, komşu çıkacak çıkamıyor. okul dağıldı araba burada. çektirmek için nereyi aramamız gerekiyor?

danke.

  • nrmnm  (17.06.16 13:22:25)
Indir capraz iki lastigini,sonra o dusunsun.

  • duptıs  (17.06.16 13:23:17)
indirsem hiç giremeyeceğiz otoparka :) bu kadar rahatlık görmedim ben ya. öyle bir bırakmış ki yani hareket alanı bile yok.

  • passion rules the game  (17.06.16 13:24:04)
Abi indir dibine kadar disari bir yere parket cik evden dallamayi seyret geldiginde,hava yeterince sicak ugrassin.kufur edersede inip dovun.

  • duptıs  (17.06.16 13:25:52)
Yada tam arkasina cikamayacagi sekilde yanasin gelince beklesin.

  • duptıs  (17.06.16 13:26:28)
otopark girişinizde park yasağı olduğuna dair trafik levhası yoksa arabayı çektiremezsiniz.

aracın ön camına bakın belki telefon numarası bırakmıştır.
  • kaderimse np  (17.06.16 13:34:27)
bırakmamış ya telefon. tam bir hanzo. öküz herif.

  • passion rules the game  (17.06.16 13:47:51)
polisi arayın çekerler.

  • kafkef  (17.06.16 13:52:29)
lastik indirme işe yarıyor. tecrübe ile sabit.

  • seyduna6687  (17.06.16 13:53:21)
Sinaside pamuk gibi bir kalp var.

Sinasicim hayat senin dedigin gibi guzel ama bunu yapan arkadas yuzde 90 ihtimal tatlisu kurnazi yuzde 90 kendinden baska kimseyi dusunmeyen itin teki.oyle olmuyor abi,o cekici gelene kadar o arkadas gelir aaa pardon der gider,ya bu kadar insanin isine engel oldum demez birsey dersen kufur eder,arabayla patonaj kalkip artistlik yapip gider icin icini yer.

Breaking bad de walter reisin donusumu gibi dusun,yillarca insan olmus,olmamis,yakto abinin arabayi benzinlikte kendine geldi,simdi onlar dusunsun kafasi iyidir.
  • duptıs  (17.06.16 14:01:45)
Çekici arayıp çektirmek lazım. Polis pek bir şey yapmaz. Aslında en güzeli Duptıs'ın dediği gibi dibine kadar girip park etmek lazım, manevra yapamayacak şekilde sıkıştırıp.

  • nawar  (17.06.16 15:29:14)
çekmiş karşıya bu sefer arabanın yarısı yolda duruyor. cins midir nedir bilemedim.

  • passion rules the game  (17.06.16 15:32:50)