Mezuniyette ne giymece?

Yarın mezuniyet töreni için elbise almam lazım. Ancak ne giyeceğimi de nerede bulabileceğimi de bilmiyorum. Kep atılacak törende ne giyilir? Öyle çok abiye olmasın, ama günlük elbise gibi de olmasın istiyorum.

Nereye gideyim, nasıl bir şey alayım fikriniz var mı? Taksimden bulabileceğime inanıyorum ama doğru olur mu? Yarın almak zorundayım çünkü.

zara'dan düz bir elbise al işte

  • neo  (11.06.16 22:31:58)
Ne renk cuppe?

  • rayde  (11.06.16 22:33:26)
@neo: zarada baya düz elbise yok yav. bugün gittim baktım, koskoca zarada bir tane elbise yoktu güzel. -ki çok seçenek de yoktu cidden.

@rayde: cübbe siyah, yanları yeşil şeritli.
  • okuyamıyom ben ya  (11.06.16 22:37:03)
Bütçe?

  • shadowcat  (11.06.16 22:47:05)
www.twist.com.tr

Sunlari begendim ben. Zarada da harbiden hicbir sey yokmus. Biraz daha bakayim editleyecegim. Bunlara bir yorum yapsana mesela.
  • yuzır  (11.06.16 22:48:22)
Forever new'a baktiniz mi? Bazen cikiyor bi seyler.

  • turuncujelibondanhazzetmeyensarijelibon  (11.06.16 23:03:48)
@yuzır o uzun tüllü olan değil, ama diğerleri iyi gibiymiş.

ne kadar ucuza kapatırsam iyi tabii ama 150 diye düşünmüş idim. daha bunun ayakkabısı mayakkabısı var huif.
  • okuyamıyom ben ya  (11.06.16 23:07:22)
uzun tulluyu begenmemissin ama bir tane daha oyle bir sey hosuma gitti, yine de gostereyim; tinyurl.com

bunu da herkes begenmeyebilir ama payet cok seviyorum ben; tinyurl.com

bunu da begendim, cok sade basic; tinyurl.com

bu da hosmus www.bershka.com
  • yuzır  (11.06.16 23:10:01 ~ 23:26:48)
yuzır'ın gönderdiklerini beğendiysen ben bir fikir önermeyeyim. Onlar bana kep ve cübbeyle diploma alacağın bir törende giyilecek elbiseden çok gece/parti/kokteyl elbisesi gibi geldi. Tercih de edilebilir tabii. Fikirler gelecektir, kolay gelsin.

  • shadowcat  (11.06.16 23:21:53 ~ 23:23:03)
bence cübbenin içine elbisedense bilek boy ütü izli pantolon daha çok yakışıyor. altına bi de 8cm stiletto giydin mi 10 numara beş yıldız.

  • dedim ben sana  (11.06.16 23:24:43)
Chima da diz hizasi sade elbiseler oluyordu gorunce tam cuppelik demistim

  • curukturpkokusu  (11.06.16 23:41:42)
Hanım hanımcık sade şeyler giyiyorlar genelde, adl ve forever new'e bakabilirsin. Örnek; www.adl.com.tr

  • ekaterina  (12.06.16 01:16:14)