LG G4 faciası sonrası telefon

Evet ben de bu bootloop sorununu ne zaman yaşayacağım diye bekliyordum ki gün itibarıyla yaşamış bulunuyorum. Telefon artık açılmıyor. Galiba tek çare iPhone gibi görünüyor. Paraya kıyıp alacağım ama daha önce hiç iPhone kullanmadım, düşündüğüm modeller 6 Plus ve 6S Plus. Aralarında 200-300 tl gibi bir fiyat farkı var. Sizce 6S Plus alıp bu farkı vermeye değer mi? Bir de şarjı hangisinin daha uzun gidiyor? Ne önerirsiniz?

farka deger

  • bryan fury  (09.06.16 15:03:48)
@bryan fury 6S plus diyorsunuz yani? Neden peki

  • razvan rat  (09.06.16 15:04:32)
bende hala G4 ümün geri gelmesini bekliyorum.. imkanım olsa şu dakka 6s plus alırdım..

  • Game Over  (09.06.16 15:05:35)
Valla IOS diyorsun ama Galaxy Note serisine bir bak derim. Samsung'un en mükemmel serisi ve Android'de de en güçlü ve muhtemelen en işlevsel telefonlar Note serisi.

  • mimarbasi  (09.06.16 15:07:21)
bu sorunu s3'te yaşadım, güç tuşunu sökerek çözdüm.

eğer iade vs mümkün olmadıysa ve telefon elinizde patladıysa yani yapacak hiçbir şey kalmadıysa içini açıp güç tuşunu çıkartın sorun çözülüyor.

ha ne oluyor? telefonu açmak ve tuş kilidini aktif hale getirmek için ataç kürdan vb ince sivri bir nesneye ihtiyaç duyuyorsunuz
  • azizakin  (09.06.16 15:20:03)
iphone 5s kullanıyorum.
bundan önce g3 ve note 2 kullandım.

her ikisi de 5s'den büyük ekrana sahip olduklarından 5s'e geçerken sıkıntı olur diye düşündüm.
sıkıntıyı bırak müthiş bir rahatlık oldu küçük ekran olması.
bu nedenle, tamamen subjektif olarak, gündelik kullanan insanlara plus gereksiz diye düşünüyorum.
  • velhasilkelam  (09.06.16 15:51:59)