[]

Ev Satın Alma Kalemleri

- Evin bedeli
- Tapu harç ücreti
- Deprem ve konut sigortaları
- Elektrik, su, doğalgaz vb. faturalarını üstüne alma ücreti
- Tadilat
- Eşya
- Emlakçı

Eksik olan şeyleri tamamlamanızı rica ediyorum. Gözümden kaçan büyük bir kalem varsa hele çok önemli. Eğer listenin tam olduğunu düşünüyorsanız, onu da belirtirseniz çok iyi bir cevap olur.

(Tik'ler hemen...)

 
binanın durumu. aidatı ne kadar, bina tadilatı için falan ekstra aidat toplanıyor mu, toplanacak mı ona bakardım.


  • Improbable  (08.06.16 14:13:08) 
en önemlisi evin iskan ruhsatı var mı? alınmış mı alınmak üzere mi tapudaki durumu nedir falan bunlar önemli, ayrıca taşınma ki en zor kısmıdır onu da eklemelisin listeye nakliye diye.


  • cannibal corpse  (08.06.16 14:17:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.