bayanlar size bir sorum var

Kraliçe Elisabeth gelip size seni oğluma alacağım dese tepkiniz ne olurdu

buzdolabı mıyım ben? araba mı? cep telefonu mu? o kim de beni "alıyor"?

tepkim bu olurdu. kadın denir ona ayrıca.
  • devilred  (03.06.16 14:13:14)
devilred +1

  • anonymice  (03.06.16 14:15:12)
(bkz: neden ben)

  • damdanakan  (03.06.16 14:16:54)
damdanakan +1

  • anonymice  (03.06.16 14:17:35)
(bkz: exit sandman)

  • godoşu beklerken  (03.06.16 14:17:44)
o mu kim? kralice elisabeth yahu. hayatim kurtulurdu. verin bi elinizi opeyim derdim ben. gerci cok da zor bir kaynanaymis haberlerde gordugumuz kadariyla ama yasli nasil olsa. birkac yil idare edilir asdfdfds

  • letheavendangered  (03.06.16 14:19:02)
@sandman izninizle ben de ek bir soru sorayım cevaplayanlara: okuyor musunuz, çalışıyor musunuz ve/veya halihazırda kendi geçiminizi sağlayabiliyor musunuz?

  • siradam  (03.06.16 14:24:24)
Oğulları yaşlı yahu, torunları olabilir.

  • pike  (03.06.16 14:31:15)
Kahvenizi nasıl alırdınız anneciğim :D ayrıca pike+1.

  • ekaterina  (03.06.16 14:32:23 ~ 14:33:09)
Oğlu da olur. Kendi de olur.

  • damdanakan  (03.06.16 14:38:16)
Buradakiler kraliçeye bile posta koyarlar, öyle gözü kara cengaverler.

  • angelus  (03.06.16 14:42:57)
bu nasıl kafa lan. olay posta koyamamak mı, vah size. demek kraliçe sizi great dane'ine "alsa" bişicikler diyemiceniz, parlak mısınız? ağzımı bozdurdular yine ya.

alınıksan alınıksın, alacak yere duyur bari te allaaam.
  • godoşu beklerken  (03.06.16 14:46:45)
kraliçe olması iğne ucu kadar ilgimi çekmiyor, çekmek zorunda da değil.

  • devilred  (03.06.16 14:48:30)
ahah yine alınganlar doluşmuş ben eşya değilim beni alamaz diye, her şeyi ciddiye almasanız olmaz zaten.

@letheavendangered kadın ABD'nin son 12 başkanını görmüş, 1-2 seneye ölür demek mucize beklemek bence :D

twistedsifter.com
  • notinhere  (03.06.16 14:49:31)
en genç oğlu 56 yaşında o iş biraz sıkıntı ama torunları da bi düşün yavrum derse büyükanneciğim diye elini öperim. piremses olmak var işin ucunda en kötü ne olabilir.

  • freya  (03.06.16 14:51:22)
Angelus +1

  • stavro  (03.06.16 14:53:52)
gücenen tek bir taraf var, o da gözünü kırpmadan bunu yapacak olan. karşısındakini "nasıl hayır dersin" diye sorguluyor, inanmıyor falan. yoksa neyin geyiği dönüyordu. şakalı pasif agresif kaka için duyuru ağır kaçtı bence kimse yemez.

(ha bu arada magna carta diye bir şey var yerler kraliçeyi.)

bu muhabbetin şakası bence yok. siz bunları aşmış bir ülkede yaşarsınız, bu dili kullanırsınız. burada tecavüzü savunan da var mesela(konuyla alakası yokkafa geriliğini kastediyorum). sanıyorsunuz ki herkes sizi ve espri anlayışınızı tanımak için çaba harcıyor. yazdığını okuyan bir andavalın bunu şaka gibi görmeyip matah sanması sorun, bu bir. ikincisi cevap verenin cevabıyla o şekilde dalga geçen o kişiyi ciddiye almış oluyor çoğu zaman. şakalaşan x kişisi, sen ciddi olmayabilirsin, o gayet ciddi.
  • godoşu beklerken  (03.06.16 14:53:54 ~ 15:45:59)
Ay hoşt ulan derdim. Erkeğim ulan ben. :)

  • dissendium  (03.06.16 15:15:38)
ay ben gülerim:D
1. oğulları yaşlı, dedeyle evlenmek istemem.
2. sonuçta kadın üzerine sarayı, arabaları yapmayacak, her şey kraliçenin malı.
3. tek getirisi lüks içinde, gelecek kaygın olmadan yaşamak. ama aynı zamanda dayatılan tonla kurala uyup, kraliçenin diktatörlüğü altında olacaksın. giydiğin kıyafetten saçının uzunluğuna kadar karışılacak. soho'ya gidip iki bira içemedikten sonra, çeşitli çılgınlıklar yapamadıktan sonra, paramı har vurup harman savuramadıktan sonra ne yapayım piremsesliği? iki ayda kanser olurum. bi de beni fakir diye ezer orada saray halkı.

yakışıklı bir aktör, popçu, topçu olsa ok de kraliçe, ı ıh. hayır diyen kadınlar linç ediliyor farkındayım da yapmayın yahu zorunda mıyız?
  • peggy  (03.06.16 16:45:41)
Hadi ordan, evli senin oğlun, koskoca kraliçe olmuşsun ama uğraştığın işlere bak, git başkasını trolle diye atar yapardım.

Gerçekten böyle bir şey olsa güle oynaya atlardım teklife. İngiltere'ye de kültürüne de bayılıyorum. Orada kraliyetin torpiliyle de oyunculukta bayağı iyi yerlere gelirdim. Benedict Cumberbatch'le Tom Hardy'le oynadığımı düşünsene! Sevgilimi de ülkeye getirtir metresim yapardım, entrikasız kraliyet olmaz. Ay hadi inşallah!
  • whimsical  (03.06.16 16:51:59 ~ 16:55:06)
Öylece kalır ve "Yok, teşekkürler" falan derim ama niye kalacağımı bilmiyorum. Görücü usülü istemem (arkadaşların da görmesi dahil), baştan o yüzden olmaz zaten. Kraliçenin benle işi olmaz, benim kraliçe ile işim olmaz. Denk değiliz. Dünya görüşümüz muhtemelen farklı. Oğluna karşı hiçbir duygu beslemiyorum. Masalda bile elle tutulur yanı yok.

Arkadaş ortamında anlatırım ama "Hahayt, beni ne kraliçeler istedi de varmadım. Hamamda görmüş, beğenmiş" diyerek, popo hafiften kalkış gösterir.
  • aychovsky  (03.06.16 17:00:51)