yatakta +28

Biralar içildi, kadın ve erkek tarafı kıvama geldi, eve geçildi diyelim.

Evde kız tarafı hicbir aksiyon yapmıyor, erkek ise tipik erkek hayvanlıklarını yapıyor (elleme, öpme, emme vs) karşı taraftan tık yok.

En son 8. biranın sonunda kız biraz açılıyor, arka tarafa geçelim diyor.

Diyor demesine ama erkeğin her yaptığına bir kulp buluyor ''hadi artık, ellerin çok soğuk, tırnakların batıyor (erkekte tırnak 0), erkeğin konsantrasyonu bozuluyor ve ereksiyon sorunu yaşıyor. O sırada konsantrasyonunu toplamaya calısırken ''hadi artık'' gibi bir cumleyle karsılasınca erkekteki impotens uçuyor.

sizce bu gibi dış etkenler impotensin uçması için yeterli mi? Yani biliyorum eksisozluk camiasısınız cıkarmadan 15 ama karşı taraftan sevişmeyi destekleyici bir belirti gelmesi gerekli değil mi? oyle değilse damacanayla sevişelim biz.???

bir arkadaş ayağına yatmıcam, o arkadaş benim cunki.

yaşlar: e 30 k 30

ben daha ilk "hadi artık, ellerin çok soğuk, tırnakların batıyor (erkekte tırnak 0)" aşamasında, bırakıp gülüyorum boş verelim diyorum. İsteksiz davranıyor ya, ya istemiyordur, ya da atlarım nazına senin deyip bırakıyorum.

28 e

edit: he, impotensi ben de bilmiyorum benim yok heralde
  • okumayi sevmeyen okur  (03.06.16 14:06:35 ~ 14:07:02)
@want2die

çaktırma bilimsel isim kullandım resmi gözüksün diye: ereksiyon diyo ereksiyooon, kalkmadı diyooo KUŞ ÖTMEDİ DİYOOOOO ühühühühü
  • anonymice  (03.06.16 14:06:38 ~ 14:07:24)
olay neden sonuca bağlanmamış bilemedim ama ben olsam bir daha bu kadına selam bile vermezdim. bu ne be.

  • dead and broken  (03.06.16 14:07:43)
söze dökmesine bile gerek yok en ufak isteksizlik hissedeyim anında bırakırım olayı. hem alkol hem de karşı tarafın soğukluğu yüzünden ereksiyon kaybı gayet normal.

  • lazpalle  (03.06.16 14:11:45)
Sekiz biradan sonra kızın üzerine işemediğine dua et

  • i ve been mistreated  (03.06.16 14:12:25)
yazdıklarından hiç bişi anlamadım, yapıştıramadın mı yani nedir?

  • gokhan atestepe  (03.06.16 14:15:16)
Demekki hatun ilgi sevkat sevilmek istemis. Aferim ona sevdim. 8 biraya normalde libido tavan yapardi.

  • duyurumvar  (03.06.16 14:19:35)
douchebag=ali ağaoğlu sonra da adama laf edersiniz alın işte içimizde yaşıyor bi tanesi. evet canım kadın 25 ten sonra biter, yokluktan lütfen 30 yaşındaki kadınlara bakacak kadar düşmeyin, deli misiniz :(

Bence de normal ayrıca 8 bira çok+1
  • ekaterina  (03.06.16 14:21:32)
30'lu kadınlara laf etmeyin, allah taş yapar lan sizi.

  • battal gemalmaz  (03.06.16 14:25:18)
o degil de neden kimse 30undaki erkegin performansi artik dusmeye baslamistir demiyor da 30undaki kadina laf ediyonuz?

8 bira cok. hadi 3-4 tamam moda sokar da 8'e kadar artik sarhosluk belirtileri baslamistir ve sahsen ben kadin olarak sarhos bir erkekle sevismek istemem. kadin da belki ondan dolayi geriden durmustur. belki onun da istegi ister istemez azalmistir.
  • letheavendangered  (03.06.16 14:28:43)
istememiş, çamura yatmış.
deplasmanda bir puana razı Anadolu takımı gibi kıza denk gelmişsin hacı.
uzak dur öyle kızlardan,
çıkarmadan 15 ile evlenmeden olmazcıların diyarına, Türkiyemize hoş geldin hacı.
  • seyduna6687  (03.06.16 14:30:14)
Ergense nazı çekilir de 30 yaşındaki kadın daha ikinci biraya geçmeden önce sevişip sevişmeyeceğine karar vermiş olmalı. O yaşta naz olmaz, içersin sevişirsin siktir olup gidersin, ya da sevişmezsin baştan belli edersin.

o yaşta ergenlik yaptıysa bende de impotence kalmazdı. Benim de yaş 30.
  • harzem  (03.06.16 14:36:24)
Ölmüşsün.

  • arnold schwarzeneger  (03.06.16 14:38:03)
haklisin. isik almazsam ben de buzusurum. iyi bile dayanmissin.

ki alkollüyken hic yapamam ben.
  • beyteper canavari  (03.06.16 14:45:18 ~ 14:46:19)
hacım kadınla alakası yok bence. sen zaten isteksizmişsin ve olaya 8 adet bira dahil olunca olmamış o iş. ondan bence.

33/e
  • teknikekip  (03.06.16 14:46:35)
O yazdiklarindan 1 veya hadi 2 tanesini bana yapsa aninda birakir boxeri giyer iceri giderim. Cok yapmisligim da var. Tamam kadinsin ama bizdeki de cali cirpi degil yani.

Hadi artik ne demek ya var mi boyle bi' sey. Nereye yetisiyorsun?

Zaten alkol de olunca erkegin en buyuk sorunu konsantrasyon oluyor. Odaklanmasi isin icine girmesi gerekiyor. Takma sen kafana her erkegin sonucu hemen hemen ayni olurdu.
31/m
  • isott  (03.06.16 15:12:38)
sevişin geçer.

Ama ayrı insanlarla mümkünse.
  • matrix  (03.06.16 15:14:21)
durum şu: www.youtube.com
:D

30 yaşında kadınları hiç böyle hayal etmemiştim :) istemiyorsa/karar vermediyse neden geldi, ya da vazgeçmiş olsa bile neden direkt söylemedi...

bence 8 bira olmasa bile bu davranışlar impotensi etkiler. Kadınların anlamadığı şey erkeklerin sisteminin aslında fazlasıyla psikolojik olduğu. Ama 8 bira da çokmuş tabii.
  • rodriguez2  (03.06.16 15:36:02)
Hiç sarhoş olmadım sarhoş psikolojisi hakkında yorum yapmayacağım o yüzden ama belli ki istememiş. Empati yapıyorum; kırmamak için sevişirsem (o da ne demekse artık) ya da karsimdakinden bir çıkarım varsa, bir şekilde aram bozulsun istemiyorsam anca böyle davranırım.

  • piremses  (03.06.16 22:08:56)
Öyle durumlarda masaj yapmayı teklif ediyorum. Ateşliyor iki tarafı da.

  • Cursed Chico  (03.06.16 22:12:24)
Zengininki kalkmayınca impotens oluyomuş demek...

Valla biralardandır o. 8 bira ne öyle. 2 bira içince gevşemeye başlaması gerek insanın. Sonrasında da bi tane daha çakarsın en fazla.
  • la rana  (03.06.16 22:13:38)
ulan acaba elin soğuk falan derken hadi içime gir bırak elleşmeyi mi demek istedi asfdasdf hadi artık sözünden de bunu anlıyorum. böyle bir stres altında ve alkolün etkisiyle ereksiyonu kaybetmen normal.

ben bi kızın evine gittim 2 tane köpek var. soyundum tam icraata başlayacam köpeğin biri bacağıma kerkindi. hem korktum aleti ısırır diye, hem de değdirir diye midem bulandı. o saatten sonra sabaha kadar çüküm kalkmadı. acayip rezaletti asdfsafsf
  • cekilmis gayfe  (03.06.16 22:20:48)
8 birayla cialis almadan yerinden bile kıpırdatamam, mümkün değil

  • lawrence of arabia  (20.12.16 16:16:26)