akdeniz tatil acil

daha önce belirttiğim nedenden ötürü www.eksiduyuru.com
tatilimi değiştirmek zorunda kaldım. güneyde antalya veya muğlada tatil yapacağım

aranan özellikler denize sıfır veya çok yakın. (deniz kesinlikle kumlu olmalı taşlık olmamalı). + (güzel bir havuzu olmalı)

herşey dahil olmalı. (biraz araştırım herşey dahil yerlerde bile şezlong vs için para isteyen oteller varmış. çüş. oha)

otelden çıkmayı düşünmüyorum bu yüzden eğlence animasyon gibi faaliyetler iyi olmalı

tek (erkek) başıma gideceğim. ancak çok amele tipler olan bi yer olsun istemiyorum. mümkünse ne kadar çok yabancı varsa benim için o kadar iyi

gittiğiniz bildiğiniz otel varsa dinliyorum.

benzer kriterlerle bayağı bir aradıktan sonra commodore elit spa'yı bulduk. rezervasyon yaptırdık, iyi duruyor.

www.tripadvisor.com.tr

bir de sentido flora garden ile voyage sorgun ve güralları beğenmiştik.
  • red g  (02.06.16 21:15:13)
Side (gundogdu, colakli, kumkoy, evrenseki) ve sorgun-titreyengol civarindaki otellere bakmalisiniz.

Belek de olur ama belek'e eskiden cok rus gelirdi,
Simdi onlarin yerine kim geliyodur bilmem.
  • kuehles blondes  (02.06.16 21:16:18)
pardon animasyon dediğinizi görmemiştim, bunlar da pek animasyon yok, sessiz oteller.

  • red g  (02.06.16 21:17:26)