uçuş iptali acil yardım

air astana 1600 tl ye aldığım yurtdışı biletini uçuşların iptal olduğu gerekçesi ile iptal etti. şimdi aynı tarihlerde bilete bakıyorum. en ucuz bilet 3200 tl

inanılmaz mağdur durumdayım. ne yapabilirim. lütfen yardım edin.

Yapacak bir şey yok maalesef.

  • cakabo  (01.06.16 13:40:27)
havayolu şirketiyle görüştünüz mü? genelde havayolu kaynaklı iptallerde yerine istediğiniz tarihlerde bilet vermek durumundalar. ancak şartlarında bunu hariç tutmuş olabilirler. araştırın.

  • mr.goodcat  (01.06.16 13:49:26)
keşke aynı firmanın başka uçuşuyla değiştirseydiniz iptal etmek yerine.

  • skyangel  (01.06.16 14:35:31)
aynı şey benim de başıma geldi, airtickets24'den aldığım biletten dolayı. bilgi olsun diye söyliyim ödemeleri gereken para yaklaşık 1,5 ay içerisinde hesabına geçiyor haberin olsun.

  • mimetorg  (01.06.16 16:21:50)
uçuşu iptal ettiğinde istediğin tarihe vermek zorunda. para iadesi değil uçuş değişimi iste.

  • kakao  (01.06.16 16:31:06)
istediğim tarihe veremiyorlar çünkü gidilecek olan ülke havayolunun o ülkeye girişini yasaklamış durumda. yani başka zamanda da uçuş olmayacak

airastana.com
  • bana her yer cehennem  (01.06.16 23:09:57)