Pikeleri çıkarttık mi?

Evet, geleneksel bahardan yaza gecis sorumu bu sene de es geçmiyorum. Çıkarttık mi pikeleri? Yoksa biraz daha bekleyelim mi? 3 gecedir çok sıcak oluyor ama geçen hafta soğuktu mesela, bu aksam çıkaralim diyorum, usumeyiz değil mi?

Lokasyon istanbul ama herkes cevap verebilir tabii :)

az biraz daha bekleyelim bence

  • hlt1985  (31.05.16 15:37:32)
biz dün akşam yorganı kaldırdık yatak örtüsüyle yattık. pike için birazcık daha erken bence. yatak örtüsü ya da battaniye tam kıvamında şu aralar.

  • sta  (31.05.16 15:46:09)
Daha erken bence, geceleri serin oluyor.

  • pike  (31.05.16 15:50:12)
Bu 3 gecedir ben yatak ortusuyle bile sicakliyorum ya :/

  • fraise  (31.05.16 15:56:37)
hiç kaldırmadık ki. üşüyorsan üzerine bi battaniye al. gece terlemek çok leş bişi.

lokasyon: allahın unuttuğu bir dağ başı
  • olutaklidi  (31.05.16 15:57:30)
2 gün önce çıkarttık.

  • asisamus  (31.05.16 15:59:30)
2 hafta önce yorganı kaldırdım. Pike ile yatıyorum. İstanbul

  • Polaroid  (31.05.16 16:07:42)
2 aydır pikeyle yatıyordum ben zaten, 1 haftadır iyice sıcakladı hiç bişi örtmüyorum.

Ev teras katta sabahtan akşama kesintisiz güneş alıyor.

Lokasyon= Bursa
  • zikardo  (31.05.16 16:39:13)
İzmirde dün yorgandan battaniyeye geçtim. Ben de böyle bir manyağım işte.

  • ofelia  (31.05.16 16:39:16)
baharlık ikea yorganla kendimi kaplayıp sadece çıplak sağ bacağımı dışarıda bırakarak optimum sıcaklığa ulaşıyorum <3

  • ambrosia  (31.05.16 17:46:53)
Üç gün önce yorgandan kalın battaniyeye geçtim. Yakında ince battaniyeye geçer, yazı öyle bitiririm ben. Yaşasın çöl sıcakları!

  • aychovsky  (31.05.16 17:49:18)
:( ben evde kalin kislik esofman alti, tshirt ustunde polar onun ustunde de hirka giyiyorum. Su anda da uzerime battaniye aldim. 5 dk once de ufo'yu kapattim. Ayakta da corap var.

Yatarken de bildigin yorgan ustunde battaniye var. Arkadas ev bi' isinmadi ya. Su yaz gelseydi de evde ustume battaniye almadan oturabilseydim. Yazilanlari okuyunca aglamakli oldum.
  • isott  (31.05.16 18:02:35)