dolandırıldım mı tesadüf mü?

ayıptır söylemesi boyner'den beymen marka 2 pantul aldım. etiket fiyatı 140 liraydı, 100 tl alışverişe 50 tl indirim çeki veriyorlardı. pantolonları ayrı ayrı aldım ikinci pantolon 90 liraya gelmiş oldu.
pantullardan birinde iplik atmış götürdüm değiştireyim diye. fabrikaya gönderecez dediler. tesadüfe bakınki 90 liralık pantulmuş o. hemen 3 günde cevap geldi iade edebilirsiniz diye. dedim değiştirmek istiyorum. tamam 90 liralık çek verecez onla alırsın dedi.
şimdi ben 50 lira daha ödeyip aynı pantolondan alabileceğim. tesadüfün böylesi deyip olayı kabullenmek mi yoksa carlamak mı gerek?
teşekkürler

Tabiki de kabul etme daha en basta etmemeliydin. Pantolon 90 liralik degil ki 140 liralik. Hediye cekiyle almis olman pantolonun fiyatini 90 tl yapmaz. Git anlat duzeltsinler

  • veritaslibertas  (25.05.16 09:07:18)
çek ilk denedikleri seçenek oluyor ama nakit geri alma şansınız da olmalı. carlayınca verirler.

  • prodeq  (25.05.16 09:13:45)
Direkt ayni pantolonu iste? O anda olsun. Iade degil de degisim yap yani.

  • kuehles blondes  (25.05.16 09:16:55)