windows 10 home

arkadaşlar merhaba

bilgisayarım windows 7 sürümündeymiş şu an. aylardır windows 10a ücretsiz yükseltin diye bilgisayar güncelleme sunuyor bana. kendi kendine zaman tanımlıyor, sürekli no no no diyordum. sanırım bir gün fark etmeden önerdiği güncellemeye ok demişim. bugün durup dururken güncelleme başladı. fakat windows10un kullanımını çok rahatsız edici buluyorum, annemin bilgisayarı öyleydi. karışık geliyor. şu anki halinden çok memnunum. üstelik yeni güncellemelerle daha başka nelerin değişeceğini bilmiyorum. bugün kendi kendine güncellerken kapattım bilgisayarı. tamamlanamadığı için de önceki sürüme dair her şey geri yüklendi, şu an hala 7 halini kullanıyorum.
sorum şu, ben bu durumu ne zamana kadar erteleyebilirim? bilgisayarımı bir iki sene içerisinde zaten değiştirmeyi düşünüyorum. ama bu sürüm çok mu eski ki sürekli güncelleme uyarısı veriyor? veya windows 10a geçersem ne gibi değişiklikler olur? bilgisayar hızlanır mı daha mı çok yavaşlar?

windows 8 olsa neyse de windows 10 7 den o kadar da farklı değil. en fazla 1 saat kurcalayıp her şeyi halledersin. hadi olmadı 2 saat. en geç 1 hafta içinde de 7 den daha çok seversin

  • washe  (24.05.16 01:17:10)
@washe
ya şimdi tekrar görsellerden baktım da, evet, benim gıcık olduğum windows 8 imiş :)

  • mrsmoon  (24.05.16 01:23:36)
w10 candır ya. 8 aydır patır patır kullanıyorum. w7 den sonra w8 abuk gelmişti kullanmaya devam etmedim.

  • illegalstar  (24.05.16 10:51:01)
mrsmoon
guncellemeyi iptal et sana tavsiyem.
5 sene formatsiz windows 7 kullanmıs,yeni pcde windows 7 kullanan biri olarak soyluyorum.
6-7 ay windows 10 kullandım yeni bilgisayarda kanser oldum.
pc de eski diyorsan ak windows 7.
  • kingcyrax  (24.05.16 17:14:55)