[]

Inside Out filminin DVD'sine sahip olan?

Aranızda Inside Out adlı animasyonun DVD'si olan var mı? Sinemalardayken filmden önce Lava adlı bir şarkı çalmıştı ve internette hiçbir yerde yok. Acaba DVD'de mevcut mu merak ediyorum. Aylardır aramadığım yer kalmadı. :) DVD'de varsa DVD'sini alayım diyorum.

Türkçe dublaj olacak şarkının İngilizce versiyonu her yerde var zaten.


 
itunes'tan da almayı denemedim oradan alan varsa bakabilir mi başlangıçta var mı?


  • hehe  (23.05.16 19:39:32) 
  • EasyTiger  (23.05.16 19:42:41) 
sevgili easytiger keşke son cümleyi okusaydınız. Türkçe dublajı hiçbir yerde yok.


  • hehe  (23.05.16 19:44:34) 
@hehe özür dilerim.

o halde şöyle bir yol olabilir.

filmin dublajlı versiyonu netten bulunur, sadece müziğin olduğu kısım kesilip alınır. ardından video mp3'e çevrilir.
  • EasyTiger  (23.05.16 19:48:48) 
Maalesef onu da denedim ama filme entegre değil müzik. pixar'ın her filmde yaptığı gibi bu filmde de başta kısa film olarak bunu veriyor, sonra film öyle başlıyor filmden tamamen bağımsız ufak bir film yani o da aslında. ama internette yok türkçesi onun.


  • hehe  (23.05.16 19:54:39) 
dvd'de var diyor

www.pixarpost.com
  • allanpoe  (23.05.16 20:42:30) 
Yaaa Lava'yı hatırladım şimdi 2 yanardağın aşk hikayesiydi di mi. Valla bulursanız bana da yollayın nolur :)


  • matilda  (23.05.16 23:54:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.