napıyonuz vol.548504

s.b.

hepiniz mi geziyosunuz ulan! :(

beni soracak olursanız ödev yapıyorum. yarın da iş yerinden izin aldım zira bkz. final dönemi, bkz. hiçbi şey yetişmiyor :/

bütüün gün boş boş tv mv izleyip stres yaptım. aile gitti ev bana kaldı. yarın bölümün mezuniyeti var.

amaaaaaaan
  • passion rules the game  (19.05.16 17:50:55)
stres niye?

  • manuel mandalina  (19.05.16 17:51:27)
ahahah çok sebebi var :) yaz yaz bitmez :D

  • passion rules the game  (19.05.16 17:51:58)
valla millet cumayı perşembeye birleştirip 4-5 gün izni dayamış geziyor. bizde iş yerinde feysten bakıp bakıp iç geçiriyoruz.

  • freetakilir  (19.05.16 17:52:24)
@freetakılır, aradığım işte bu ruh! :D
sağlık olsun yea, biz de gezeriz, bizim de günümz gelecek!!

  • manuel mandalina  (19.05.16 17:53:51)
Sınavlar falan var yakın zamanda, telaş başladı. Çalışayım dedim 1 saattir bakıyorum, hiç fikir sahibi olmadığım şeyler var. Gerginlik tırmanıyor.

Eğlenmeyin lan :(
  • naberabi  (19.05.16 17:54:16 ~ 17:54:37)
@passion, evde yatarken ne stresi diyecektim, o nedenle. acil ferahlıklar dilerim.

@design, sana o tiki hiç istemeyerek attım dostum, iyi eğlenceler..

@naber, al benden de o kadar bro :/
  • manuel mandalina  (19.05.16 17:55:51 ~ 17:56:18)
Şimdi girdim eve, soda açtım içiyorum. Pazar akşamı havası var.

  • bigbadabum  (19.05.16 17:58:03)
Ev sahibi bi dunya laf soyledi,hic sucum olmadigi halde 70 yasindaki adamada ne diyosun sen yaaa diyemedim,sinirimden agliyorum simdi.

  • brnbrs  (19.05.16 17:58:41)
@big, afiyet olsun kanka.

@brnbrs, cevap versen de bişey değişmeyecekti boşver. ağlama ya, hiç değmez, yazık sana :/
  • manuel mandalina  (19.05.16 18:00:32)
Yaa adam manyak,zaten soyledigine cevap vereyim dedim bin pisman oldum,ben sustum adam susmuyor.
Biktim artik bunun bu ergen triplerinden.

  • brnbrs  (19.05.16 18:03:59)
Kpss çalışarak geçirdiğim 16382963738. gün. Her şey sıradan. Finaller de başladı ama pek geri planda kaldılar. Mezun olabilirim umarım :D Her neyse son 10 gün zaten, acısını çıkaracağım yazın. Keyfim yerinde yine de.

  • 1a2b3c4d  (19.05.16 18:04:45)
finaller :/

  • rayde  (19.05.16 18:06:47)
@brnbrs, valla bence duruma göre tavır al. tartışmaya girersen sonunda evden olmak varsa çok şeyapma bence.

  • manuel mandalina  (19.05.16 18:07:20)
tüm finalci dostlarıma zihin açıklıkları diliyorum!
umarım emeklerimizin karşılığını alırız her türlü.
yazın da gezmenin dibine vururuz!! :)
  • manuel mandalina  (19.05.16 18:08:35)
cips yiyom.

  • kosun lan mevzu var  (19.05.16 18:09:14)
Ben geziyorum. Ama mohr' dan tao max' e, gerilmelerden sehim hesabına, katlı integrallerden diferansiyellere.
Evet mukavemet :(

  • hayde bre  (19.05.16 18:09:36)
@kosun, boğazında kalsın dostum..

@hayde, sayende halime şükrettim, evet :D
  • manuel mandalina  (19.05.16 18:12:05)
O yuzden susup agliyorum yaa,yoksa pilimi pirtimi toplayip gitmem lazim.

  • brnbrs  (19.05.16 18:14:06)
Modayı gezdim geldim cimlerde kahvaltimi yaptim,simdi evde pineklemece, final calismaca.

  • Lola90  (19.05.16 18:24:34)
@lola, ben güne dersle başlamazsam gerisi gelmiyor.
iyi çalışmalar.

  • manuel mandalina  (19.05.16 18:31:19)
Dizi izlicem ne izlesem diye bakınıyom

  • istenmeyen evlat  (19.05.16 18:32:14)
@istenmeyen evlat, bu kadar ders çalışan tip arasında nickini hakediyorsun bro..

öneri editi: modun ciddili şeylere uygunsa treme izle.
  • manuel mandalina  (19.05.16 18:33:16 ~ 18:34:02)
19 tane finalim var. Özgüven sorunlarım devam ediyor. Iremciğimle napcam bilmiyorum, akıl versen ya mandalina !!

  • Golden Ratio  (19.05.16 18:35:02)
@ya goldencım ben o konuya çok hakim değilim. ifşadan hatırladığım kadarıyla tipli çocuktun. aklı başında bi tipsen niye olmasın, azıcık kendine güven pls yaa. milletin fikrini boşver, yürü gitsin. olursa olur, olmazsa kader karşim.. sana başka kadın mı yok!

  • manuel mandalina  (19.05.16 18:37:38 ~ 18:38:13)
kartepeye gittik arabayla bakındık biraz az önce de eve geldik. biraz fazla oturunca belim ağrıyor şu anda bel ağrısından ölüyorum uzandım geçmesini bekliyorum.

  • sta  (19.05.16 18:57:05)
Müzik dinliyorum. Hatundan kendimi nasıl soğutsam diyodum şimdi mesaj geldi, halletti kendi kendine misss :)

  • boreas  (19.05.16 18:58:12)
cs go oynuyorum

  • gneral  (19.05.16 18:58:48)
@sta, dinlen de geçsin, geçmiş olsun.

@boreas, hayırlısı diyelim..

@gneral, go go go!!
  • manuel mandalina  (19.05.16 19:06:50)
@ e bana, afiyet olsun.. hayat güzel mi? :/

  • manuel mandalina  (19.05.16 19:20:44)
Keyif.

  • pike  (19.05.16 19:51:22)
Ayıp olmasın diye deneme cozuyorum ama hiç içimden gelmiyor. :/

  • damdanakan  (19.05.16 20:23:33)
Bi de agzimin icinde yara çıktı, sinir ediyor beni.

  • damdanakan  (19.05.16 20:24:29)
@playing, seni çok iyi anlıyorum. son 4 yılda 4 ayrı grupla proje yaptım, sen sinir olmakla kalmışsın, ben her seferinde dersi bırakacak noktaya geldim. ama sonuncusunda -nihayet- akıllandığımdan olsa gerek başta ipleri ele alıp görevleri ben dağıttım (öyle dağıttım ki, kimseninki kimseninki ile kesişmedi, eksik kalanı kimin yapmadığını hoca anlayacaktı kabak gibi). millete emirler yağdırdım, sürekli mail yoluyla taciz ettim, sonra da kendi işimi erkenden bitirip çekildim köşeye. grupta biri başı çekmeyince o iş yalan oluyor. bir de doktora seviyesinde dahi olsa hocalar asistanlara ajanlık yaptırıp kimin ne kadar çalıştığını öğrenip notu ona göre veriyorlar, merak etme. sakin ol, akılcı bi plan yap. icabında sen daha fazla iş üstlen, bitirmeye odaklan, inan daha az sıkılır canın.

hatta o zamanlar daha vatsap yeni çıkmıştı. millet kendi arasında yazışıp duruyordu. ben kasten akıllı telefon almayı geciktirdim, bana da sarmasınlar diye :D
  • manuel mandalina  (19.05.16 20:32:42 ~ 20:37:52)
@pike, bizimle diyılsın..

@damdan, strestendir o, ağzını karbonatlı suyla çalkala.
  • manuel mandalina  (19.05.16 20:33:27 ~ 20:33:43)
ben de ders çalışmak için bütün gün evdeydim, ama her zamanki gibi çalışamıyorum.. kafayı yiyorm öyle

  • arkburak  (19.05.16 20:51:42)
@ark, valla gördüğün gibi ben de o konuda çok başarılı olamadım bugün. millete cevap yetiştirip duruyorum :)
suçlu hiseetme kendini, robot değiliz, bazen oluyo öyle. başına oturup ufak parçalar halinde çalışmaya programlarsan kendini gerisi gelir. valla bak :) stres yapmak daha kötüye götürür. üzme kendini.

  • manuel mandalina  (19.05.16 21:07:48)
Ablacım ne bileyim ya kafamı kurcalıyor bi ton şey çok fazla düşünüyorum. Bir sonuca bağlanmalı artık cidden çok sıkıldım. Senin de finallerde kolay gele bi ton kişiye yardım ediyon sevap pointleri de kaptın hany.

  • Golden Ratio  (19.05.16 22:36:47)
@manuel mandalina valla baktım çalışamayınca kafayı yiyorum ben de bırakayım dedim; bir haftadır kendimi perşembe günü neler hallederim ohoo diye gaza getirirken şimdi de yarına umut bağlamış durumdayım. procrastination hastalığım var diyecem de bu illet de bir ders çalışmada yapışıyor üstüme:) sana da başarılar, sağol güzel tavsiyelerin için:)

  • arkburak  (19.05.16 22:40:37)
diğerlerine gelmeyin dedim, hastaneye tek bakıyorum bu aralar. sonrasında alacagim iznin yerini yapıyorum aslında

çakallık never ends
  • fallopian  (10.06.16 11:59:34)