[]

İlk görüşte aşık olanlar

Ya da en azından aşırı etkilenenler. Devamı gelmiş gelmemiş önemli değil, o anda ne hissettiniz? Karında kelebekler uçuşması, kalp atışlarının hızlanması türünden fiziksel hisleri sormuyorum. O kişiye dair içinize doğan bir his, izlenim veya düşünce var mıydı?
Ve bunu daha önce hissetmiş miydiniz? 
İlk görüşte aşık olduğum bir gerçektir. Ama ona binebilmek hakkaten heyecanlandırıyor.
www.totalmotorcycle.com

  • bigbadabum  (18.05.16 21:03:41) 
ee bunun dışında??


  • yarmasimo  (18.05.16 21:09:12) 
gerçek aşk değildir o. hormonel bir hoşlanmadır. adı üstünde ilk kez görmüşsün. ne huyunu biliyorsun ne ruhunu. haliyle herşey o anki atmosferin içinde fiziksel bir beğenidir. aşık oldum şeysi yerine aşık oluyorum şeysi daha gerçektir, daha makbuldür bu yüzden de. :) bir de sevgi her zaman aşktan daha sağlam, daha yüce bir şeydir.


  • matrix  (18.05.16 21:15:01) 
yoo arkadaşlar ben çok spesifik bir şey hissettim, hissedeceğimi hiç tahmin etmediğim asla ummadığım bir şey. bana akıl değil deneyim verin, bakayım size de olmuş mu.


  • yarmasimo  (18.05.16 21:23:36) 
pataolojik bir durum diyip kaçıyorum.
why her? why him?

  • damba  (18.05.16 22:07:39) 
bir kez oldu böyle bir durum ama saçma. hayır gelmiyor.


  • shotgunwoman  (18.05.16 22:08:48) 
evet sarılmak temas etmek falan.


  • madeleine elster  (18.05.16 22:25:58) 
sanki onu yillardir taniyormusum gibi gelmisti. tensel cekim, dokunma , temas etme istegi. hatta "evleniriz bile sanmistim." yasliligimizi falan görüyordum.
kimisi zaman icinde asktan gözüm körken gelisti.
ama ilk anda onu hep taniyormusum gibi bir his, tensel cekim ve "ben bunla evlenirim ki" gibi bir güven duygusu.
saglikli degil.
  • maq  (18.05.16 23:04:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.