eski sevgilinin hemen sevgili yapması

çok ilginç değil mi? alnım kaşınıyor şu an

Ne kadar eski? Ne kadar hemen?
Belki de o ilişki ona göre aylar önce bitmişti

  • bir nick var benden iceri  (17.05.16 21:02:02)
o alın kaşınmasıyla hiç alakası olmayabilir de, benden söylemesi.

  • devilred  (17.05.16 21:03:28)
Bu işler böyle aga.
www.youtube.com

  • bigbadabum  (17.05.16 21:04:06)
kız senle çıkarken temeli atmış. geçmiş olsun. boynuz çıkartırken kaşıntı yaşamak normaldir. :)

  • dissendium  (17.05.16 21:05:08)
"x sürelik ilişkiden sonra yenisi için y süre geçmeli" gibi bir matematik yok.

karşısına yıllarca etklendiği biri de çıkmayabilir, ertesi gün de çıkabilir, sırf yeni bittiği için ilk karşısına çıkana sarmış da olabilir (bkz: rebound guy), aşamadığı için önüne gelen onlarca uygun adayı da farketmeyebilir, vs.

belki ayrılmadan önce zaten hisleri kaybolmuştu, zaten alnını kaşındırmasa bile ilgilendiği biri vardı?

kısaca sayılara takılmayın. analitik yaklaşmaya da çalışmayın, ikili ilişkilerde işlemiyor.
  • celeron 300a  (17.05.16 21:38:09 ~ 21:39:53)
ilişki yeni bitmiş olabilir ama sevgi çok daha önce bitmiş demek ki. akıllara hemen seninle birlikteyken o kişi ile şartları olgunlaştırmış olma ihtimali geliyor ister istemez. evet, normal şartlarda bir ilişki bitince yeni bir ilişki için şu kadar süre geçmelidir diye bir kaide yok ama insanın yenice bitmiş bir ilişkiden sonra hemencecik birinden hoşlanası gelmez yav. insanın içinden gelmez. neyse sen de önüne bakacaksın artık, yapacak başka bir şey yok.

  • köstebek kurabiye  (17.05.16 22:00:30)
kafasına sokam ayıptır söylemesi. kafasında bitirmiş diye başkasıyla mı fingirdeyecek? bu kadınların kendini aklama çabasına fıttıracam. buna söyleyecek başka şeyler var da üzmeyelim kimseyi.

  • cekilmis gayfe  (17.05.16 22:24:56)