Başlangıcı böyle olan filmi seyreder misiniz vol 8

Filmimiz Venedik manzarası ve Venedik'te yapılan karnavalın görüntüleriyle başlar. Yazar olduğunu anladığımız Annalissa isimli kadın gondol içinde seyahat ederken Venedik'in gizemli havası romanı için yazacağı karakterlere ilham kaynağı olacağını belirtir. Romanda bahar akşamı tren seyahati yapan genç ve alımlı kadın tuvalette üstünü değiştirirken kör bir adamı fark eder. Genç kadın yaptığı el hareketlerinden sonra tuvaletteki adamın kör olduğunu anlar. Genç kadın kıyafetlerini değiştirirken aklına bir hinlik gelir ve kör adamla cinsel bir beraberlik yaşar.

"burası romanım için ilham verecek" konulu filmleri sevmiyorum. 10 dk bakar sarmazsa kapatırım muhtemelen

  • matilda  (17.05.16 18:20:06)
Aynı tuvalette bir kadın ve kör bir adam. Çok etkileyici. Kanal7 de sabaha karşı üç gibi çıkarsa izlerim.

  • bigbadabum  (17.05.16 18:25:07)
Avrupaya gelip romantikleşen amerikalıların konu alındığı, kurgusu bolca tesadüfe dayalı sikimsel aşk filmlerinden usandık... Dolayısıyla izlemezdim

  • ambrosia  (17.05.16 18:38:42)
tren ve cinsellik izlenir. kör harbi kör mü? kör sekside harbi enteresan...

  • all girls dream  (17.05.16 18:47:08)
Porno film değilse hayatta izlenmez. Porno ise de konusunun çok da önemli olduğunu sanmıyorum.

  • nawar  (17.05.16 18:54:00)
Hayır

  • eksimeksi  (18.05.16 01:27:37)