Sorum kadınlara

Bu bebe yakışıklı mı?
onedio.com

Erkek olarak genelde hiç bir erkeği kıskanmam ama bu piç yakışıklı bence.
Sorum kadınlara sizce bu bebe yakışıklı mı?

Gay falan değilim evli barklı mutlu erkeğim kadınların fikrini bakış açısını merak ettim.

Saçları açıkken kesinlikle hayır, topluyken eh. O zaman da sakallarının garip kesimine odaklanıyor insan, sebebini sorguluyor yakışıklılıktan ziyade.

  • kaymaktutmayansicaksut  (15.05.16 15:34:09)
Gel beraber ağdaya gidelim diyesim geldi.
Keşke sakallarıyla ve uzun açık saçlarıyla gizlemese güzel yüzünü.

  • jazzabel  (15.05.16 15:36:59)
Kadınsı yüzüne sakal yakismamis, bi egretilik var adamda. Kullandığı topuzun şekli de hiç manly değil ama vücut muazzam. Değişik, çelişkili duygular yaşattı bana. Yakışıklı mı, gayet yakışıklı ama görmek için norvece gidecek kadar değil :) ya da yüreğimi hoplatmadi yani.

  • damdanakan  (15.05.16 15:40:57)
Çok da yakışıklı değil. Tipim hiç değil. Bende çoğu kadın bu adamı yakışıklı bulmaz.

  • ofelia  (15.05.16 15:41:35)
Kadının abazanligi da hiç katlanılır gibi değil, bu arada :)

  • damdanakan  (15.05.16 15:42:26)
saçı sakalı kesip gelsin. ben beğendim.

  • in vino veritas  (15.05.16 15:43:04)
diğer kadınların aksine yakışıklı buldum. hoş genel olarak sarışınları severim bunun etkisi var büyük ihtimalle.

  • kuzey li  (15.05.16 15:45:18)
sarışın sevmem ama bunu çok beğendim

  • shotgunwoman  (15.05.16 15:46:00)
sarışın severim ama bunu pek beğenmedim.
saçları açıkken gözüme gözükmesin

  • sta  (15.05.16 15:52:50)
Sarışın sevmem, sakal hiç sevmem. Çirkin bir adam kesinlikle değil, vücut süper ama bundan çok daha yakışıklıları var etrafta.

  • old possum  (15.05.16 15:57:18)
Gözüm yok ama uzun zamandır internet ya da filmlerde gördüğüm en yakışıklı adam. Adriana Lima, Doutzen Kroes, vb neyse, onun erkek versiyonu. Konuştuğunda gerizekalı değilse ya da doğru düzgün kafası çalışıyorsa yakışıklı. Dibim düşebilir her an. Normal kanının aksine, açık saçlı hali daha iyi geldi.

  • aychovsky  (15.05.16 15:57:27 ~ 22:02:31)
Saçları topluyken iyi, açıkken çok kötü. Zaten uzun saç çok nadir erkeğe yakışıyor.

Lakin vücudu benim için biraz fazla gelişmiş, yüzü de biraz tombul, alyanak resmen. Erkekte sakala bayılırım, abiye de yakışmış.

Ama overallda nedense çok çok beğenemedim. Sarışın erkek ben de pek sevmiyorum, ondan olabilir. Daha çok vücudu irite etti beni. O kafaya o vücut olmamış gibi. Yine de gerçek hayatta yolda görsem oha der döner bakarım.
  • buff  (15.05.16 16:02:45)
Saclar topluyken yandan yakisikli. Karsidan bakinca surati cok genis duruyor. Linkte anlatildigi gibi delirecek kadar da degil yani.

  • isott  (15.05.16 16:13:50)
Edit yapamadim.
Erkegim. :)

  • isott  (15.05.16 16:15:00)
Yakışıklı. Saçları 3 numara hayal edince daha bir yakışıklı.

  • shadowcat  (15.05.16 16:20:03)
Man bun ile profilden poz verirjen yakisikli, diger turlu lise bitince sac sakal uzatmis al yanakli metalci anadolu delikanlisi tipi var.

Cok begenemedim. Ama sirf yandan fotolari gorsem bi hareketlenmeler olurdu heralde :D
  • kuehles blondes  (15.05.16 16:39:39)
saçlara puanım 10.

  • rayde  (15.05.16 16:50:01 ~ 16:50:17)
yes.

  • devilred  (15.05.16 16:50:45)
30 yaşında hala teğmen miymiagjakjh.

Bok attığıma göre gerçek yorumum; Yakışıklı.
  • humblebirth  (15.05.16 16:54:05)
hemi de ne yakısıklı

ki ben esmer severim.
  • balpolen  (15.05.16 17:04:42)
@humb
valla aynı şeyi düşündüm 30 yaşında yüzbaşı olunuyo bizde demek ki bunlarda sistem farklı yada bu sonradan asker oldu. alsdişasl

  • basond  (15.05.16 17:08:38)
saçı topluyken, açıkken, sarışınken, esmerken, koşarken veya perende atarken... adam her türlü yakışıklı.

  • romica  (15.05.16 17:11:54)
Erkegim. Kesinlikle yakisikli. Yani epey yakisikli. Sanat eseri gibi adam.
Ama o sakallara ceki duzen ver derdim benim fikrimi sorsa.

  • stavro  (15.05.16 17:28:36)
kezbanlar için evet.

  • nothing in my way  (15.05.16 17:29:57)
profilden çok iyi ama önden o kadar iyi değil.

sonuç olarak bence yakışıklı ama çok çok da değil.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (15.05.16 17:30:44)
Aynı İskender Paydaş, bir tane sağlık bakanı vardı İsveçli mi Norveçli mi neydi o yakışıklı, ondan çocuk yapılır:))

  • geçerkenugradım  (15.05.16 17:41:05)
Adam yakışıklı değil, güzel. O saç, sakal pek olmamış sanki, çok karışık geldi.

Bu adama da b.k attık şükür.
  • pike  (15.05.16 18:30:48)
erkeğim. Yakışıklı ama öyle teğmen mi olur amk gelsin bakiym bizim orduya eşek traşıyla nasıl oluyor bi de öyle görelim.

  • Nox  (15.05.16 18:34:19)
sarışın, man bun, uzun saç, bu kadar sakal hiç sevmem. haliyle adamın hiçbi çekiciliği yok. ay götüm diyebilirsiniz bana ama hiç beğenmedim :( kumral renkli göz seviyorum ben :(

  • nice tnetennba  (15.05.16 18:36:22)
Herseyin fazlasini itici bulmusumdur hep. Saci, sakali suratini bogmus. Gömlegi kaslarina iki beden kücük. Karizmamin altini cizeyim derken üstünü cizmis. Beni cekmedi.

  • ciddi bi sey konusuyoruz surda  (15.05.16 19:04:09)
ulan erkeğim ama benim bile dibim düştü.

  • anonymice  (15.05.16 19:04:33)
yakışıklı ama çekiciliği yok.

  • sayns  (15.05.16 19:08:35)
Profilden çekilmiş fotoğraflarına bakınca işte Tanrı erkeği yarattı diyorsun. Gömleği sonuna kadar iliklenmiş, saçlar açık, dağınık sakallı fotoğrafları ise hiç olmamış. Oysaki üniformanın içimizi ferahlatması gerekiyordu.

Bir muadili de şu www.buzzfeed.com
  • Lim5  (15.05.16 19:15:45)
Ben erkekte sarışın severim ve bunu da beğendim. Yalnız o sakalları derhal kesmesi gerekiyor. Sakal şu hayatta en nefret ettiğim ilk üç şeyden biridir. Saçlar aynen böyle kalabilir, benim için hiçbir sakıncası yok.
Off efkarlandım bak yine akşam akşam. Neden benim çevremde hiç böyle erkek yok..? :/

  • köstebek kurabiye  (15.05.16 19:43:28)
neyse ki beğenenlerin sayısı beğenmeyenlerden fazla
zevkler ve renkler ama adam iskandinav tanırısı gibi resmen
neyse bu piçe de bok atıldı ya erkekler huzur içinde yaşamına devam edebilir.
  • basond  (15.05.16 20:13:38)
Yakışıklı.

Edit: Takibe başladım kendisini. :)
  • whimsical  (15.05.16 21:45:47 ~ 21:56:07)
bu adamı beğenmeyen kadınlar "yakışıklı gibi ama niye sevmedim acaba" diye düşünüyorlarsa ben söyleyeyim, elmacık kemiklerinin çıkık ve etli olması yüzünden. erkeksi bulmayanların sebeplerinden biri de bu.

yakışıklıdan çok güzel erkek bence, kimilerine çekici gelmemesini anlayabiliyorum.
  • baba jo  (15.05.16 21:51:35)
biraz topaç yüzlü bi kimse sanırım kendisi.

  • timmie  (15.05.16 21:55:07)
Buna da b*k atiliyorsa ne diyelim simdi.
Biraz daha bakarsam adama ben bile niyeti bozarim:)

  • stavro  (15.05.16 23:20:04)