ilhan şeşen sevimsizliği

yahu bu amca size de bi tatsız, sevimsiz geliyor mu? kendi gibi içinde bulunduğu her şey de tatsız geliyormuş bana, az önce fark ettim.

içini bilemem,ben de sevmem
neler oluyor bize.

  • 1adam  (09.05.16 15:38:25)
bi o bide soner arıca, evlerden uzak.

  • Lola90  (09.05.16 15:39:37)
Ben de dun zapping yaparken bi dizide gordum. Hep bi prens tavirlari, soguk soguk resmen usudum izlerken.

  • lcha  (09.05.16 15:41:46)
kendi öz yegenlerine sormak lazim bir de. cihangirde herhangi bir kafeye girip 10 tane ilhan şeşen ayarinda adamla disari cikabilirsiniz.

  • thewizardofearthsea  (09.05.16 15:45:04)
Ben eski şarkılarının birkaçini severdim ama şu son yağ reklamından sonra her gördüğümde gülesim geliyor.

  • fraise  (09.05.16 15:45:54)
sevmem kendisini

  • basond  (09.05.16 15:50:55)
haha super tespit. dedigin bence adamin yuz hatlarindan ve yuzundeki hosnutsuz ifadeden kaynaklaniyorl.

  • baldur2  (09.05.16 15:52:53)
Son günlerde bi İlhan Şeşen furyası sardı duyuruyu. Bana da sevimsiz değil de, böyle biraz 'azgin teke' gibi geliyor. Yani surekli sevisiyor gibi bi intiba bırakıyor bende. Bir o, bir de Ayşegül Aldinc.

  • damdanakan  (09.05.16 15:58:36)
ahahahaha spotify da inadına iki tane koymuş bu adamdan bu hafta listeye; biri grup hali, biri de kendi :(

  • devilred  (09.05.16 16:17:56 ~ 16:18:04)
dayının no frost özelliği var.
bende sevmiyorum.

  • seyduna6687  (09.05.16 16:19:58)
Bi kere lisedeyken bizim oraya konsere gelmişti, ilhan şeşen kafa şişiren demiştik :(

Geçen tv de görüp aynı şeyi söyledim, ortamdakiler de hak verdi.
  • bigbadabum  (09.05.16 16:22:11)
ilhan şeşen call of duty meselesi yüzünden bu adamı nerede görsem kahkaha atıyorum. kendisi pek sevimli birine benzemiyor, doğrudur ama ben deli gibi gülüyorum adını nerde duysam.

olay şu: bunun cephede olduğu bi klibi var. youtube'da ilhan şeşen call of duty olarak aratınca o video çıkıyo. yani öyle deli komik bi şey de değil ama ne bileyim ilhan şeşen ve call of duty'nin aynı arama kutusunda olması sjhfsajk çok absürt geliyo bana. hangi insan arama kutusuna ilhan şeşen call of duty yazar ya. sanki adam çocukken bizim yaptığımız gibi askercilik oynamak istemiş de yönetmene "TU TU TU SAĞA SOLA ATEŞ EDECEM, CEPHEDE OYNAYACAM" diyerek klip çekmiş gibi. çokoş.
  • der meister  (09.05.16 16:32:17)
valla içimden geçenleri yazmışsın. bana da böyle bi bi şey yani ama ne bilmiyorum halbuki bakınca noel babanın sakalsızı gibi ama var işte bişey.

  • halitkin  (09.05.16 18:46:09)