Evli çiftler sevişme

Evli çiftlerin ne kadar da bir sevişmesi normal yahu? Haftada 2-3 gibi bişi duydum, çok değil mi bu? Kim uğraşcak o kadar? Çocuk filan olunca işler değişir tabi ama bu işin normali nedir? Bu bilgi benim için önemli, ona göre evlenirim belki.

uğraşacak derken?

  • valkin rockefeller  (08.05.16 21:45:59)
Ayda bir normal bence. Hadi evlenelim

  • i ve been mistreated  (08.05.16 21:47:18)
bekar bi erkek olarak her gün sevişmedikten sonra evlenmenin ne alemi var. Haftada 2-3 çok az geldi bana ama bilemiyorum evliler buraya bekleniyor.

  • Nox  (08.05.16 21:47:40)
2-3 normal bence.

  • aklimdakisorular  (08.05.16 21:48:24)
valla 35-36 yaşlarından önce haftada 2-3 bayağı düşük, hatta evlilikte problemin olduğunu falan gösterebilir.

  • workers of all world  (08.05.16 21:49:41)
Esas soru neden sevişmek istemiyorsun? Türk kızları neden böyle ya...

  • dissendium  (08.05.16 21:50:03)
beslenme programi gibi soru olmus. makinesi saglamsa adamin, kadin da ... bizlere bok yemek duser.

  • evimin paspasi  (08.05.16 21:50:26)
duyurucuların belli standardı yok ki. haftada ne kadar sevisilirse sevisilsin, bi isin doğru olarak yapilip yapilmadigi ayri bir konu.
evlilik salt bir sevişme alanı değil, birlikte yaşayabilme becerisidir.

  • 1adam  (08.05.16 21:54:09)
2-3 az gibi geldi bana yeni evliler için. bilemedim bi de evlenince bakarız. bunun bi normali yok hayat temposuna bağlı olabilir.

  • rayde  (08.05.16 21:55:47)
seksin kalitesine bağlı. libidoya bağlı. hepsi 1 saatlik seks olmak zorunda değil. yeri gelecek hızlı bi sabah seksi atacaksın 10 dakika. yada karşılıklı hızlı bi oral seks. yeri gelecek romantik sevişeceksin uzun uzun. seks hayatının kötü olduğu bi evlilik yürümez. minkin değil

  • hasmetizm 2046  (08.05.16 21:57:13)
canın ne kadar istiyorsa normali odur.

biz mi belirleyeceğiz senin sevişme istatistiğini anacım :D

canın günde 10 kere ister, ayda 1 kere ister normali odur. sevişmeyen ölmüyo :D sevişen de
  • kupigometa  (08.05.16 22:02:47)
Yoo evlenmeden önce haftada en az 3 kere sevisecegine dair yemin ediyorsun,noter taaçıklıyor. Aksi ispat edilirse nafaka oduyorsun. Sakin evlenme, çok korkunç şeyler dönüyor.

  • damdanakan  (08.05.16 22:18:14)
Benim mi libidom çok yüksek sizin mi içiniz geçmiş? :/

Evli falan değilim ama bahsettiğin sayı bana az geldi.
  • an engineer  (08.05.16 22:18:46)
Her gün seks yapmayacağım (hadi en az haftada 5 gün diyelim) kadınla evlenmem.net

  • yirmisantim  (08.05.16 22:26:27)
libidoya bağlı. haftada 5-6 normaldir benim için.

  • lesmiserables  (08.05.16 22:28:06)
haftada 2-3 iyidir bence de ya abartmaya gerek yok.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (08.05.16 22:30:05)
1 tane de evli adam yazmamış, aydınlanalım:D

  • Lola90  (08.05.16 22:41:26)
Evliliği geçtim sevgililikte beraber yasarken bile ılk 1 2 aydan sonra sıklık azalıyor. Maksat haftada 2 3

  • gazozailacatmauzmani  (08.05.16 23:04:14)
Benim eski hatunla aynı evde yaşamayı düşünürken bunun hesabını yapıyorduk, şöyle olur böyle olur diye ama iş faaliyete gelince o kadar sık olmadı, düşündüğümüz kadar gerçekleşmedi yani o kadarını söyliyim.

  • bigbadabum  (08.05.16 23:12:47)
@gazoz +1

Evliliği legal seks alanı, kadını şişme bebek olarak kullanacak adamlar evlenmesin zaten. Normal insanların evlenmeden önce de düzenli bir cinsel hayatı olduğu için evlenince "her gün sevişmezsem" ölürüm sendromu olmuyor.

Adam evlenince sevismediği günler için kapıları kemirecek kadar abaza ama "türk kızı" diyor. Enteresan tabii.
  • piremses  (08.05.16 23:53:33)
bunun normali anormali mi olabilir? hormonlara bakar. birbirini istedikten sonra periyotların ne önemi var. asıl istememek sorun bence.

  • matrix  (09.05.16 00:04:03)
Saatlerce sevişmiyorsun artık. Evlisin, tatmin vs derdi yok karşı tarafı. 5-10 dakikada bitiyor (tahmin ve gözlem).

  • Cursed Chico  (09.05.16 00:06:30)
Haftada 8-9 1 saat ayırmak lazım meditasyon gibi oluyor.

  • ThomasJefferson  (09.05.16 00:07:16 ~ 00:07:48)
bu işin yok öyle ideal bir standardı. o kadar çok faktör var ki.
* günde 8 saat çalışan adam var 12 saat çalışan adam var
* kendine iyi bakan var sigarayı içkiyi tavan yapan var
* gece yarısına kadar uyumayan çocuk var
* sabah erken kalkmak var
* evlendikten sonra kendini salan adam/kadın var
* libido tavan yapmışken saçma salak bir konu üzerinden tartışıp geceyi pas geçmek var.

daha benim aklıma gelmeyen neler var. lan bekarlar hayat ve hayaller size güzel.
  • lazpalle  (09.05.16 11:09:14)
evli insanlar sevişmez. erkek homini himini çıkar kadının üstüne, tepişir biraz, iki kasılır, suyunu döker, kadın da tatmin olmuş numarası yapar. sonra bizler doğarız. yani kendinizi çok strese sokmayın diye söylüyorum bunları.

  • kargn  (09.05.16 11:32:10)
Açılın evli erkek geldi.Öncelikle kavram kargaşasına mahal vermeyelim birim kullanalım.

2-3 yada 5-6 derken boşalma sayısını değil birliktelik yaşanan geceyi kastediyoruz varsayıyorum.

Arkadaşlar cinsellikte sorun yaşamayan çiftler adına rahatlıkla konuşabilirm ki her gece birlikte olmuyoruz biz evliler.Evliliğin ilk yıllarında belki her gün olabilir ama 4-5 yıl geçtikten sonra her gün birliktelik yaşayan çift duymadım ben.Yapan varsa da bu da anormal değildir ama gene de ortalamayı yansıtmaz.

Bunun normali falan yok üstte açıklandığı gibi ancak haftada 3 defa küçümsenecek bir rakam değil uzun vadede.

Ha bir de önemli olan sıklığı değil kalitesidir.Tavşan gibi 2 dakika sürüyorsa her gün 10 defa yapsan ne olur.
  • turkuaz  (09.05.16 11:51:44)
evliydim.
2-3 günde bir olurdu ama eskiden sevgiliyken günde 4-5 oldugu zamanlar vardı ve neredeyse hergün sevişiyorduk.
evlenince normale döndü. sonra boşandık ama olsun.
  • heee  (09.05.16 16:10:08)
3.

  • Piukh  (13.05.16 17:25:31)