Şirketiniz size neler veriyor?

Ben ülkenin en büyüklerinden birinde çalışıyorum arabadan başka bi bok vermiyolar. Sadece satış ekibinde laptop var ek olarak.

Ama çok duyuyorum yok ipad hediye yok telefon yok apple watch. Genelde de hep apple ürünleri.

Siz hangi şirkettesiniz(özelden yazabilirsiniz ya da yazmayabilirsiniz de) neler veriyolar hediye veya tahsis olarak?

Bir bilişim distribütöründe çalışıyorum. Ekipmanım şöyle:

Macbook Air
iPhone 6s
Samsung S5
Citroen C4
Gerekirse tablet
Bluetooth kulaklık ıvır zıvır

Bunlar hediye değil tabii ekipman yani. Hediye kısmı ayrı.
  • roket adam  (08.05.16 21:35:39 ~ 21:52:37)
ya ne de güzel şirketler varmış, ben de kurumsaldayım sektörde de iyi yani durumu, ama öğlen yemek yediğimize şükrediyorum:) tabii ki yan haklar var; fakat böyle o hediye bu bilmem ne yok elbette.

  • arkburak  (08.05.16 21:37:29 ~ 21:39:00)
Sabun
Havlu
:) bir şey demek istiyorlar ama...
  • bigbadabum  (08.05.16 21:38:13)
bende iyi bir laptop ve şirket telefonu olarak iphone 5s var.

  • peace.on  (08.05.16 21:43:58)
abi araba vermişler daha ne versinler ?

  • Nox  (08.05.16 21:49:03)
ayakkabı, yelek , iş elbisesi :)
dandik bir laptop ama 2 senedir idare etti beni
fotograf makınası

bunlar uzerime zimmetli hediye degil
önceki işimde şirket arabası(ust segment bir arabaydı ama ortaklasa kullanıyorduk) sınırsız yemek ve yol parası vardı ,artı şirket telefonu pek iyi bir telefon degildi
  • bnmzz  (08.05.16 22:01:30)
üniforma ve samsonite çekçekli bavul veriyorlar, bi de eşantiyon ajanda falan.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (08.05.16 22:39:57)
Alanındaki 1217 rakibi arasında halk oylarına bakılarak hazırlanan listede 11.sırada yer alan bir şirketteyim. Kandillerde kandil simidi, ramazanda da kumanya veriyorlar. Yıllık personel gecesinde ise şanslıysan hacca yolluyorlar. Heheh şaka şaka, hac değil umre ^_^
Öhöm, tatil, evet.

  • baba jo  (08.05.16 22:41:04)
poh poh luyor

  • gokhan atestepe  (09.05.16 00:19:09)
dünyada bayağı büyük türkiyede küçük olan bir şirketteyim.

- notebook (ne istiyorsan al dediler)
- şirket hatlı cep telefonu (dakikalar internetler falan en üst pakette)
- audi a4 araç (müdürlerden birisi işten çıktı. kullandığı aracın kiralama süresi uzun olduğu için tamemen bala sahip oldum:)
- pasaportumu onlar alır schengen vizemi hiç bir zaman eksik etmezler sağolsunlar.
- ramazanda 250 tl market kartı.
- öğlen yemeğini istediğim yerde yerim fişini getirip paramı alırım.
- sabah kahvaltım masama gelir. (poğaça falan)
- öğleden sonraları meyve veya tatlı gelir.

işin açıkçası şirket acayip para kazanıyor ve yöneticiler çalışanlarla paylaşmayı seviyorlar.
  • delidir yakalayin  (09.05.16 01:20:57)
laptop ve telefon hattı (hediye değil zimmetli)
multinet,
pasaport alırken defter bedeli ve harcı da onlar ödemişti.
  • inheritance  (09.05.16 09:18:28)
Dogum gunumde pasta veriyorlar bir de yilbasinda hediye:)

  • stavro  (09.05.16 09:31:33)