Uyanık kalmak için ne yapmam lazım?

dün gece 11 gibi uyandım, o zamandan beri uyumadım. şimdi uyanık kalıp tüm gün çeviri yapmam lazım, yani zihnim berrak olmalı. kahvaltı yapmaya çıkacağım, ne yiyip ne içersem açılırım? sahilden 20-25 dakika yürüyerek gitsem gideceğim yere yardımı olur mu, hava epey güzel?

sözlükteki başlıklara baktım pek yararlı bi' şey bulamadım

Giderken acilirsin,masa basina gectiginde yeniden uykun gelecek,cay kahve icicen gene gelecek,bu strese girmektense yat uyu bi kac saat kendine gel,uyumadan zihin acilmaz.

  • cizgilipijama  (08.05.16 10:06:52)
Üç saat sonra 24 saat olacak uyanalı, üç bardak kahve (french press) içtim ki sadece ikisini gece geçtim, hâlâ ayığım. Kola ve nescafe express karışımı da yapabilirsin istersen.

  • i was made for you  (08.05.16 10:23:46)
Elma da ise yarıyor diye biliyorum

  • allanpoe  (08.05.16 10:41:29)
nescafe xpress black roast siyah ambalaj

evlerden irak uyku kacirtgac
  • exlibris  (08.05.16 10:44:34)
yaparken adrenalin salgılayacağın heyecanlanacağın bir şey yap. Artık hayal gücüne bağlı.

  • Nox  (08.05.16 13:18:56)