sözlüğü nereden okuyacağız?

ne gece modu ne saman ne gri tema. orijinal halinde okuyamıyorum sözlüğü. şukela reader vardı ama gözüm korktu geçen gün yapılan reklam girişlerinden dolayı. napalım? okumayalım mı?

mobilde denemek isterseniz ekşin diye bir app var güzel çalışıyor.

  • volkatina  (03.05.16 11:07:31)
gecen gun yapilan reklam girisi nedir?

  • scars dont fade  (03.05.16 11:14:19)
ee ekşın da 3. psrti uygulama. ben şifremi zaten şukela reader'a vermişim bi de ekşın'a verip riski mi artırayım?

  • la noix  (03.05.16 11:14:32)
eksin ve sukela reader, eksicep in sifre calacagini zannetmiyorum. bunlar disinda app storelar dagayet rezil ve kime ait oldugu bilinmeyen eksisozluk uygulamalari var, calinmissa bile ancak bunlardan calinmistir, bu cok bilinen/kullanilan uygulamalardan degil. bir de sozluk bence daha cok bunlara bok atip, kendi uygulamasini one cikarmak icin boyle bir duyuru yapti.

  • scars dont fade  (03.05.16 11:21:06)
Ekşi normalleştirici vardı kurdun mu

  • basond  (03.05.16 11:34:35)
@basond anne oldum artık yapamıyorum o işleri :D telefon kullanımım bile bozuldu

bi de çoğunlukla mobil tercih ediyorum
  • la noix  (03.05.16 11:35:59)
şukela reader kullanıyorum hala. o duyurudan sonra da güvenim sarsılmadı. bence şurda geliştiricisinin kısa süre içinde verdiği tepki ve açıklama kanzuk ve tayfasından daha çok güven verdi bana.

eksisozluk.com

ha senin sarsıldıysa şifreni değiştirip login olmadan da kullanabilirsin, sadece okumaksa amaç.
  • jugador  (03.05.16 11:41:13 ~ 11:41:32)