[]

Bir Yavru Kedi Kaç Saat Aç Kalabilir?

Söylediğiniz cevaba göre dışarıdaki yavruları eve alıp bakımını üstleneceğim ya da annelerinin gelmesini belki yarım gün filan daha bekleyeceğim.

(Tik'ler hemen)


 
Ne kadar yavru? bir haftalık yoksa 2 saatte bir emzirilmeleri gerek normalde, gözleri açılmış ise daha uzun süre açlığa dayanabilirler ama en en en çok bir gün. O bile riske sokar yavruları fazlasıyla

Eldiven takarak ve kedileri yerinden ayırmadan biberon ile besleyebilirsiniz annenin geleceğinden endişeli iseniz. En azından bir öğün tutmuş olur. Anne reddetmez.
  • kaymaktutmayansicaksut  (25.04.16 15:59:43 ~ 16:01:00) 
Kusura bakmayın... Detay vermeyi unutmuşum. Yavrular 24 günlük. Gözleri açık ve sağlıklılar. Karınları pek şiş değil ama sönük de değil.


  • nevarki  (25.04.16 16:04:47) 
O zaman yarım gün dayanabilirler sanırım. Hatta kuru/yaş mama da yemeliler şu dönemde. İsterseniz önlerine mama koyun, hem anneleri gelecekse de aç kalmamış olurlar.


  • piremses  (25.04.16 16:21:33) 
1 aylık kedi 10-12 saat aç kalabilir. hatta 24 saat aç kalsa da ölmez. çok aç kaldıklarında hareketsizleşip uyuklamaya başlarlar. hoplayıp zıplıyorlarsa enerjileri yüksekse açlıkla ilgili büyük sorunları yok demektir.


  • orpheus  (26.04.16 01:28:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.