Şu laptop nasıl?

işlemcisiyle olsun ekran kartıyla olsun bana fiyat olarak uygun geldi ama atlanılan bir durum mu var?

www.hepsiburada.com

bence atlanılan durum laptopun fiyatı:
3.400 liradan bahsediyoruz: üç bin dört yüz lira.
az para değil yani.
ederidir.
  • on bir  (24.04.16 00:50:13 ~ 00:50:33)
valla o ekran kartina ve islemciye gore normal. monster laptoplar bile o fiyata daha iyisini sunamiyor. bence de uygun.

  • bohr atom modeli  (24.04.16 00:57:08)
cihaz guzel, ama uygun degil. ssd yok bir kere. 8gb butunlesik ssdye aldanmayin. 2800-3000lira arasi olsaydi olabilirdi. bunun yerine msi'lar daha iyi gider o paraya sanki.

  • ubi dubium ibi libertas  (24.04.16 02:33:13)
3400liralık bir fiyatı var ama 6.nesil bir işlemci ve o ekran kartına göre fiyatı iyi gibi geldi. msi'yı bu özelliklere göre fiyatları 4500tl ve üstü maalesef.

  • copy paste  (24.04.16 11:14:54)
Msi kullaniyorum. Ancak bu laptop da gayet iyi. Ama ssd olmadan olmaz. Icinize sindiyse bi 300 liraya da ssd sart

  • allah yazdiysa bozsun  (24.04.16 11:25:50)
zaten söylemiş arkadaşlar, performans istiyorsan ssd şart ama fiyatı da güzel duruyor. bunu alıp kendin ssd takarsan tadından yenmez.

  • washe  (24.04.16 11:41:26)
msi in ramları ddr 4 2133mhz oluyor ,performansda nasıl olur bilemedim ama bu makina o rami desteklemiyordur bile

kasa oalrak nasıl bir gormem lazım

işlemci ve akran kartı super

www.ebrarbilgisayar.com

burda fiyatı biraz daha duusk , siteyi bilmiyorum ama oyun laptopu arıyorum bende yaklasık aynı fiyata

ben sabit disk yuzunden bundan vaz gecicem gibi bi yerde 5400rpm yazmıslar asagıda 7200 demişler , 5400 se ugrasılmaz
  • bnmzz  (24.04.16 12:05:58)