enteresan tesadufler, 3.gözler vs

selam gencler,

son dönemde beni korkutan tesadufler olmaya basladı.

2 haftadır da çoştu mevzu. 1.vakamız, arkadaslarla genelde kadıkoy'de takılırız, o gun trafik cokmus hem de ne zamandır bogaz gormedik dediler diye ani bi kararla cengelkoy'e gittik. senede max 2 defa giderim. giderken bogaz vapuruna da bineriz diye konusuyoduk ama varınca sadece son seferin kaldıgını bindigimiz vapurla donmemiz gerektigini farkedince vazgectik. bu arada cınaraltı'nda otururken, bayadır gormek istedigim ama en son 1 yıl önce gordugum birini cay bahcesinde oturanlardan birine benzettim ama olmadıgını anladım sonra. neyse bi zaman sonra, paldır kuldur hadi gidelim aynı vapur olsun döneriz dedik. vapura yetişmemiz ayrı bi hikaye, neyse bi şekik yetiştik. sonra yine ani bi kararla son iskeleye gitmek yerine ara duraklardan birinde inip donusu beklemeye karar verdik. en son biz indik yani o iskelede ve çat o çocukla karsılastım.
2.vaka 1 hafta oncesi, yine bu defa senede max 1 defa gittigim avrupa yakasında bi semtteyim. bi mevzuyla ilgili dusunurken, o mevzu hakkında bilgisine hayranlık duydugum biri geldi aklıma keşke tanısma imkanım olsa dedim. yarım saat gecmeden yuruyuse cıkmıstık, bi baktım yolun karsısında yuruyor benim idol.

3.vaka dun oldu, tamamen alakasız. kadıkoy'de yururken birini paramparça dizisindeki oglana benzettim ama o degilmiş, yine yarım saat gecmedi gerçegini gorduk.

özet: kendimden korkar oldum, duru görüm mü açıldı, gidici miyim? neler oluyordu://

Algida seçicilik yapıyorsun. Bir şey olduğu yok.

  • yirmisantim  (21.04.16 21:52:08)
@yirmisantim +1
olur öyle çokta şey yapmamak lazım

  • mr2alp  (21.04.16 22:39:00)
Carl Gustav Jung'un eszamanlilik ilkesini okursan sorunun cevabı olacaktır

  • betsy  (21.04.16 23:06:49)
pireneler'deki şato kitabını okumanı tavsiye ederim.

  • sosyal yalniz  (21.04.16 23:10:23)
İki kulhu üç elham okumanı tavsiye ederim.

  • bigbadabum  (21.04.16 23:32:46)