[]

Mavi'den aldığım kot yırtıldıi değiştirdim, yine yırtıldı, naapsam?

Kotun tuhaf bir kumaşı var. Yumuşak, likralı, o eski kotlar gibi değil.
Arka ceplerinin dikildiği yerde, tam üst uçlarda o kalın yeri dikmişler ya, alttaki kumaş o ağırlığı ve dikişi kaldırmıyor. Kısa zamanda yıpranıp deliniyor.

İlkini ncelemeye gönderdiler, yenisiyle değiştirdim.
Şimdi yenisini de bir ay giydim, aynı hikâye.

Bunu da mı iade etsem? İkinci kez kabul ederler mi?

160 lirayı 1 ay giymek için mi vereyim bir pantolona? Nerde o eski kotlar, on yıl giyerdim de bir şey olmazdı.

 
Bu kadar kısa sürede ikinci kere aynı şekilde olursa zaten ürün problemli belli ki. Daha da emin olarak götür bence. Almazlarsa siteden iletişime geçebilirsin. Daha da olmadı şikayetvara falan yaz:)


  • Domuz  (19.04.16 02:57:35) 
İade edeceksin ve paranı geri istiyorsan buna dair de yazı yazıp vereceksin. Aynı yazıdan bir de kendine al mağaza müdürüne vs onaylatıp. 160 lira için de değer, tüketiciyi adam yerine koymaları için de.


  • ileridemokrasi  (19.04.16 09:17:31) 
Para iadesi, tamir veya yenisinin değiştirilmesini talep hakkı TÜKETİCİDEDİR arkadaşlar siz tercih edin ve bunu belirtin.


  • ileridemokrasi  (19.04.16 09:18:39) 
mavi jeans kadar dandik bir marka olamaz. tekstilin vestel'i adeta. bence iade et ve oradan bir şey alma.


  • cekilmis gayfe  (19.04.16 09:22:13) 
Levis tan şaşmayın


  • filipis  (19.04.16 10:07:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.