İstanbulda berber ama harbi berber

Nerede ve kaça?

yav harbisimi olur berberin sen ne istediğini bilmiyosan bütün berberler kötü.

  • 05  (16.04.16 01:41:02)
  • all girls dream  (16.04.16 02:13:50)
kadıköyde moda caddesine git, manavdan sonra ikinci sola dön, 10-15 metre ileride solda bir berber var. Oğuz abiye traş ol. Herhangi bir aksiyonu yok, sıradan bir berber. Modanın emlak piyasası ondan sorulur. Sıkılırsan onun konusunu aç, 1 saat anlatsın.
15 lira gibi bir şeydi

  • naberabi  (16.04.16 02:21:38)
Sisli Grand Cevahir Otel, "Sekil Semal" 60 70 tl falan. Ben de buradan almistim tavsiyeyi. Umit abi tam bir sanatci. Her kesimde sanat eseri cikariyor resmen.

  • lynda.com  (16.04.16 09:38:28)
Image Maker - Beşiktaş
Mustafa'ya tıraş oluyorum ben ama Yavuz'un da gayet iyi kestiğini biliyorum,
www.imagemakerkuafor.com
  • michael_knight  (16.04.16 09:51:06)
1- moda caddesindeki ilk isiklarin orda aslan berber mine vardi, yanlis hatirlamiyorsam mustafa abi vardi.yillardir gitmedim, adini unuttum :D

2- bostanci istasyomun ordaki sok'un altinda michael var, cem baya iyi keser.

3- kozyataginda ( tinyurl.com/beyazmakas ile yeri gozukuyor) beyaz makas var, orasi da baya iyidir.

Fiyatlar 30-35
  • fakyoras  (16.04.16 10:59:58)
naberabinin bahsettiği Oğuz Abi sanırım Lale Erkek Kuaförü. 10 numara

  • piszenci  (16.04.16 16:41:16)