Hatunun ense/boyun civarına kafayı gömüp

Sen kime aitsin diye sorup, benim olduğumu tekrar tekrar duymak etkileyici geliyor. Hiç yapmadım ama. Sizce de öyle mi?

ben kafa atıyorum sen kimsin yavşak diyorum sonra bi tane de sağ yumruk.

  • masa penisi  (09.04.16 12:28:56)
var arada öyle mazoşist düşüncelerimiz

  • Erensq06  (09.04.16 12:32:10)
sacindan tutup magaraya da goturuyorsan olmussun demektir panpa.

  • mayeskuel  (09.04.16 12:39:58)
@mayes, saçtan tutmayı başka aktivitelerin altında değerlendiryorum.

  • bigbadabum  (09.04.16 12:42:33)
@cigerdelen, acayip duygusal ilişki kurarım, zayıf noktam diyebilirim.

  • bigbadabum  (09.04.16 12:43:42)
Hayır. Bunun bir üst versiyonu who's your daddy sanırım.

  • Kovacic  (09.04.16 12:52:16)
bana biri öyle bi şey sorsa kahkaha atardım.

vur joker vur gibi o ne lan ahahahaha. kime aitsin, sanaaaaa. vur joker vur.
  • nice tnetennba  (09.04.16 12:53:35 ~ 12:54:07)
@cesar, hafifçe gülerim o zaman sıkıntı yok.

  • bigbadabum  (09.04.16 12:58:49)
@nice, vur joker vur hahaha :))

  • bigbadabum  (09.04.16 12:59:15)
Kadına cevap hakkı mı veriyorsun bir de, yazık erkekliğine...

"Ya benimsin ya kara toprağın" de bakalım zevkten 4 köşe olmazsan paran iade :p
  • kartallar yuksek ucar  (09.04.16 13:28:55)
Feminizmden önceydi bu değerlilik halleri. Şimdi aşağıdaki gibi.

S: Bunu giyeyim mi?
C: Bana sorma ne istersen giy. Anlamam bana sorma. Kendini neyin içinde rahat hissediyorsan onu...

Evlenirken soyadımı vermem sahip mahip de olmam. Baban, ailen öldümü bitti feministin sahibi kara topraktır.

Sperm bankasından hamile kalabilirsin ben senin damızlığın değilim. Zaten feminist kanunlarla babalık hakkı yargıda gasp ediliyor. 'Kitap'ta erkek çocuk temel ihtiyaçlarını karşılayabildiği yaşta babaya kız çocuk anneye verilir yazıyor. Türk kanunları bunu da yok sayıyor. Erkek haklarını savunmaktan aciz güya erkek meclis. Denyolar! Avrupa'nın bazı ülkelerinde erkek ve kadının çocuk üzerindeki hakları eşit.

Kredi çekeceksen kefil mefil olmam.

Herkes kendi parasını harcar. Benim kazandığım para benim, kocamın kazandığı para bizim paramız ikiyüzlülüğü yok. Sen de kapitalizmin ameleliğini (kariyer) yapar ömrünü tükettiğin kadar harcar harcanırsın.

Evi arabayı onu bunu senin üzerine yapmam karşında saftirik yok.

Her koyun kendi bacağından asılır.

Git kiminle istersen yatabilirsin.
  • neotunc  (09.04.16 14:22:04)
Sanırım kimi kadınlar da zaten böylelerini seviyor. Sonra gelsin çarpık aileler, karaktersiz çocuklar, yozlazmış toplum...

  • Traveller  (09.04.16 14:23:53)
ben gıdıklayıp yapıyorum bunu. böyle belini koltuk altını falan gıdıklayıp istediğimi söyletiyorum. çok kızıyor ama sonra.

  • dodi el ford  (09.04.16 17:19:43)
  • jazzabel  (09.04.16 17:54:52)
@yine, şöyle yaparım böyle özgürüm diyenlerin de şartlar müsait olduğunda nasıl "dize" geldiğini gördük.

  • bigbadabum  (09.04.16 18:12:46)