Telefonum dinleniyor mu?

2 gundur esimi ararken telefon 2 kez caliyor sanki 2 telefon caliyor gibi

Ben sefil bir devlet memuruyum ama babam isadami. Is yaptigi birinin telefonlari dinleniyordu onceden

Ne dersiniz?

Telefon dinleniyorda bile bunu ahizeden duyduğun sesle anlamazsın. Şehir efsanesi onlar, 25 yıl önceki analog düzenden kalma söylentiler. Dijital sistem kullanıyor telefon hatlarının tamamı.

sen yine de whatsapp'tan ara, orada iletişim şifreli.
  • harzem  (08.04.16 08:32:30 ~ 08:33:27)
Burası da izleniyor olabilir. Benden söylemesi...

  • bigbadabum  (08.04.16 08:33:26)
telefon dinlense bu kadar keko bir şekilde belli olmazdı, önüne gelen dinleyemiyor neticede. amcam da diyordu "acaba mı" diye, konuştukça sesim yankı yapıyor karşıdan duyuyorum sesimi diyordu; seninki de o durum galiba. amcam da sefil bir memurdu. gerçi cemaatçiydi, o zamanlar araları bozuk değildi belki de dinleniyordur ajlksda.

  • baba jo  (08.04.16 08:35:20)
4.5G ye geçtiğimizde böyle bir gecikme/eko olacak diye çok haber yaptı gazeteler televizyonlar ama dikkat etmediniz sanırım.
4.5G ye geçtiyseniz sebebi o.
Voice Over LTE diye birşey yok, DataOver LTE var aslında.
O yüzden Ses aramalarında şebeke sizi tekrar 3Gye düşürüp oradan aratıyor
aynı şekilde aradığınız insana da aynısı yapılıyor.
Bu yüzden gecikme/eko var.
  • Corc  (08.04.16 08:44:01 ~ 08:45:19)
@corc 3g takilmaya devam ediyorum

  • la noix  (08.04.16 08:51:45)
Valla ben bu memleketten keko seylerbekliyorum. "Yaaa o kadar da salak degillerdir" demiceksin cunku o kadar salaklari var :/ neyse konusmalarima dikkat ederim olur biter zaten muhabbet oglan kacta uyandi, napiyo, ne yedi, eve ne zaman gelcen falan :p

  • la noix  (08.04.16 09:47:40)