Ne kitap önerirsiniz?

Akıcı bi roman olsun. En son hayvan çiftliği ni okudum, örnek olması açısından. Mutlaka oku dediğiniz kitaplar da olur ama kişisel gelişim tarzı ya da komple soyut şeyleri anlatan kitaplardan pek hoşlanmıyorum.

valla ayfer tunc cok akici kayip gidiyor. bir hastanenin tarihi gibi bir adi vardi ama cok uzun tam adini unuttum.

  • mavicorap  (03.04.16 14:47:20)
her daim okunabilecekler: jack london - demirökçe, yaşar kemal - ince memed. bunları 100 kere okusan her seferinde farklı bi tat veriyor. lisede okumuştum ben ilk. hala o ilk okuduğum hissi almak için defalarca okurum ama olmuyor :D

  • freetakilir  (03.04.16 14:48:26)
değişik yönlere açıl;

Isaac Asimov - End of Eternity
İhsan Oktay Anar - Puslu kıtalar atlası
Ray Bradbury - Fahrenheit 451
Neil Gaiman, Terry Pratchett - Good Omens
Emile Zola - Germinal
  • rygard  (03.04.16 15:00:33 ~ 15:11:21)
hayvan mezarlığı lisede okuduğum ve bana stephan king'i sevdiren romandır. stephen king'e devam edebilirsiniz. tess geritsen cerrah serisini okuyabilirsin.
tarihi roman seversen wladimir bartol'un alamut'u oku.

edit: kitap adı düzeltme
  • kuzey li  (03.04.16 15:00:41 ~ 15:05:25)
şu an oblomovu okuyorum. akıcı bence.

  • ruhen hastayim ben  (03.04.16 15:45:23)
Mavicorap: bir deliler evinin yalan yanlış anlatılan kısa tarihi :)
Muazzam bir romandı, ben de öneriyorum.

Ek olarak, puslu kıtalar atlası, gölgesizler, içimizdeki şeytan'ı önereyim
  • mutlusismankedi2015  (03.04.16 17:31:14)
@mutlu, yalan yanlış nasıl anlatılıyor?
Puslu kıtalar atlasını okudum. Sanırım oblomov u alıcam. Chuck palahniuk nasıldır bilen var mı. Fight club dışında bi kitabı.

  • bigbadabum  (03.04.16 17:52:10)
Ne sorduğunu anlamadım da kitabın adı o. Tam 8 kelimeden oluşan bir kitap adı yani :)

Yeraltı edebiyatı seviyorsan sevebilecek gibiydin oku Chuck Palahniuk'u, Kinyas ve Kayra'yı da okuyabilirsin
  • mutlusismankedi2015  (03.04.16 18:34:08)
burada bir kere bile farklı kitap önerildiğini görmedim. diğer duyurulara baktın mı? onlardan seç.

  • sayns  (03.04.16 18:46:56)
@sayns, Piç i okudum başka bi kitabını okumayı düşünmüyorum şimdilik.
@mutlu, kitap yalan yanlış anlatıyor gibi düşündüm de, adı oymuş anladım.

  • bigbadabum  (03.04.16 19:37:38)
kırmzı saçlı kadın'ı oku. pamuk un san kitabı ben baya beğendim.

  • shotgunwoman  (03.04.16 23:42:18)
@shotgun, okudum onu.

  • bigbadabum  (03.04.16 23:57:00)
ben kitap önermedim.

  • sayns  (04.04.16 01:05:20)