Boy uzamasi

linkteki ürünün herhangi bi gerceklik payi olmasi mümkünmü??
www.sahibinden.com

20 yaş üzerindeki birinin boyunun uzaması ne kadar mümkünse bu ürün de o kadar gerçek.

Hem de 1 aydaymış. Fasulye fidesinden bahsediyorlar sanırım. Toprağa mı döküyoruz bunu?
  • ataturkiye  (06.11.09 15:03:22 ~ 15:04:00)
hiç sanmıyorum...öyle olsaydı boyu kısa olan ne insanlar ve bunların maddi olanakları geniş olanları bile aynı boyda bildim bileli.

  • jpsartre  (06.11.09 15:12:27)
öyle bişi olsaydı Dany de vito-bruce willis-tom cruise ve sayamadığım yerden bitmeler acep bide basketbolumu denesek derlerdi heralde :)

  • pposeidon1  (06.11.09 15:18:12)
benim bi arakdasim vardi boyu çok kısaydı cüceydi diyebiliriz,ameliyatla uzattılar kas ve kemik ameliyatıyla ama kolları kısa kaldı kızcağızın..
yani bu yalan dolan bence:)

  • jamswety  (06.11.09 15:52:05)
(git: 98473)

  • sutlu nescafe  (06.11.09 16:04:53 ~ 16:05:11)
Bu urunun boy uzatma ihtimali yok.

  • wpi  (06.11.09 16:38:03)
orada boy derken baska türlü boy demek istiyor bence.

  • samfisher  (06.11.09 18:10:20)
tek geçerli yöntem çok çok acılı olan uyluk kemiğini kesip platin takarak yavaş yavaş uzattıkları yöntem de 3-5 cm uzayacağım diye çekilecek eziyet değil o.

  • kyha  (06.11.09 19:18:13)
www.kimisatis.com

Su sekilde bir ilana rastlamistim zamaninda. Bazi sinirleri uyarmak yontemiyle buyume hormonu salgilamaya devam ettiriyormus vucudu sozde. Ben sahsen cok ihtimal vermedim ama macun dan daha mantikli biseye benziyor en azindan. Deneme yanilma handikapi da tehlikeli gibi durmuyor. Ama unutmayin ki evrime inaniyorsaniz bi yastan sonra buyumenin durmasinin mutlaka anlamli bi sebebi vardir :)
  • katilonur  (07.11.09 09:39:54)