çok kızdığınızda sevgilinize küfreder misiniz?

şimdi konu öenmsiz konular değil. yok kısa etek giymişin yok beni çok beklettin seviyesinde değil. baya baya başkasıyla flörtleşmeye yeltenirken yakalıyosunuz mesela ya da biriyle çok samimi olduğunda falan. siz küfreder misiniz o anki sinirle?

not: böyle or.spu, kaşar, s.ktir git, beynini s.keyim tarzı küfürlerden bahsediyorum.

küfür etmem.

  • fakyoras  (28.03.16 14:26:12)
etmem.
o kadar saygı duymadığım birinin de hayatımda yer etmesine izin vermem.

  • kayranin kedisi  (28.03.16 14:26:38)
etmem. çok sinirlenirsem kalkıp giderim zaten.

  • naberabi  (28.03.16 14:26:42 ~ 14:31:48)
Başkasıyla flörtleşiyorsa, gitmeden önce ne yapmasını istediğimi söylerken, evet.

  • arnold schwarzeneger  (28.03.16 14:26:42)
ben hafif kavgalarda da ediyorum bazen

  • sta  (28.03.16 14:28:31)
küfürbaz bir yapım zinhar yoktur. arkadaşlarımla konuşurken bile ağzımdan küfrün çıktığı çok çok azdır.

ama evet, sevgilime ettiğim olmuştur. çok değildir bu sayı. fakat ultra sinirlendirdiğinde ağzımdan çıktığı olmuştur.

dediğin durumda yakalarsam da ederim. küfür olayını abartmayın. insanlık hali sonuçta.
  • mermize  (28.03.16 14:30:01)
beni aldattığını itiraf eden eski kız arkadaşıma bile etmemiştim. hatta kötü söz bile dememiştim. olabilir nefsine uymuşsun, ayrılmamız gerekiyor demiştim.

melek gibi adammışım hahahahah.
  • victum  (28.03.16 14:30:36)
ettim, gram pişmanlığım yok.

  • nice tnetennba  (28.03.16 14:30:53)
Etmem, edilmesi de cok agirima giderdi herhalde.

  • cabiday  (28.03.16 14:34:51)
Aldattiysa ederim. Sonuçta terkedicem, o saatten sonra bi önemi yok. Başkasıyla flörtleşme, yeltenme aşamasında kaldıysa ilişkinin geleceği müzakere edilebilir, sonuç belli olmadan terbiyemi bozmam. Zaten küfürler ağızdan çok kolay çıkmaya başladığında saygı namına bir şey kalmamış oluyor, o ilişkiden daha da hayır gelmez.

  • ambrosia  (28.03.16 14:35:39)
etmem. flörtleşmek değil on kere aldattım dese de etmem. böyle şeyler sevdiğiniz kişiye küfür etmek için geçerli sebep olamaz. davranışlarının sonuçları elbet olur ama o.ç. diyerek mesela çözülmez.

bana küfür eden insanı da, değil sevgili olarak herhangi bir birey olarak ciddiye almam, zaten ilişki o noktada biter.
  • freya  (28.03.16 14:36:34)
Etmem. Zaten yapım gereği küfür etmeyi becerebilen biri değilim. Ettiğim en büyük küfür salaktir. Bir de sevgili uzun adam için çok kızınca adi ya da şerefsiz demisligim vardır, o kadar.

Dolayısıyla öyle bir durumda da bağırıp çağırıp sinirden deliye dönebilirim belki ama küfür etmem. Ağzımdan çıkmaz yani istesem de.
  • fraise  (28.03.16 14:37:16)
başkasıyla flörtleşecek ve ben yakalayacağım ? sikerim lan ne küfrü.

  • kimlanbu  (28.03.16 14:43:05)
etmem.

  • [silinmiş]  (28.03.16 14:43:57)
Küfür kurtarmaz bunu. Eğer erkekseniz (küfürlerden öyle çıkarttım), direk ayrılın. Bitmiş bu iş, başkasıyla flörtleşmek nedir???

Flörtleşmiyor, ama herkese karşı böyle fazla samimi, ben bunu bazen flörtleşiyor gibi yorumluyorum diyorsanız da, ya bu şekil kabul edeceksiniz, ya da zorunuza gidiyorsa konuşup ayrılacaksınız...
  • kartallar yuksek ucar  (28.03.16 14:45:04)
or.spu, kaşar gibi küfürlerden ziyade dolu dolu bir s.ktir git çalışır benden.

  • Kovacic  (28.03.16 14:51:04)
Kıskançlık çok zor. Burada güven devreye giriyor. Kız sadece cana yakın birisi de olabilir, flört ile karıştırmak çok kolay. Bunu sen bileceksin. Zoruna Gidiyorsa da ayrılman en sağlıklısı, genç yaşta kafayı yemeyin

  • hasmetizm 2046  (28.03.16 14:57:35)
oha.

  • e haliyle  (28.03.16 15:04:06)
Çok sinirlenince söyledim. Aynı ayarda laflar da duydum.
Bi kere çok sinirlendim sövdüm, gelen cevap şöyle oldu: "gel yap :)"

  • bigbadabum  (28.03.16 15:06:02)
Fuck you dickhead derim. Türkçesi içimi soğutmaz.

  • piremses  (28.03.16 15:06:40)
@pirmses, böyle söyleyince havada kalıyor.

  • bigbadabum  (28.03.16 15:10:02)
yazdığın gibi bir senaryo başıma gelmedi hiç ama 1-2 sefer sktir git demişliğim var.

  • kint  (28.03.16 15:12:13)
bana daha once edildi ama ben hic etmedim.
erkegim.

  • bohr atom modeli  (28.03.16 15:15:36)
etmem muhtemelen.

  • yanginmerdiveni  (28.03.16 15:42:13)
Ederim. Ben ona kaç ayımı vermişim o kimde beni aldatıyor?

  • powerpufgirl  (28.03.16 16:28:09)
Ben normal konusmada ederim ama ciddi bir tartismada hayir etmem

  • balpolen  (28.03.16 16:46:45)
Kufur severim. Normal hayatimda da kullanirim hskt diye. Esimle tartisirken holy shit, fuck it falan diyorum ama direkt ona yonelik olmuyor. Bazen iyice sinirlenmjssem "are you an idiot?" falan diyorum

  • la noix  (28.03.16 16:47:14)
Asla.
Çok aşırı sinirlendiğimde başkasına oldu nadir de olsa evet ancak sevgilime yok olmaz. hiç olmadı olmaz da.
Gerçi o yaptığıyla zaten küfür ediyor ama...
  • qazaqwsx  (28.03.16 17:10:36 ~ 17:14:31)