oral sekse uygun prezervatif

hangileri? 2 anlamda soruyorum, birincisi direkt kondomu çıkarmadan oral sekse uygun olan, yani ağızda kötü tad bırakmayacak bir şey; ikincisi de ilişki esnasında kondom çıkarıldığında organ üzerinde kötü tad bırakmamış olacak türden bir şey. anlatabilmişimdir umarım.

  • angelus  (28.03.16 14:13:46)
denemedim ama durex'in meyveli kondomları uygun olabilir belki.

  • nathanieltroy  (28.03.16 14:16:52)
Prezervatif uzerinden oral seks yapmanin mantigi nedir?

  • balpolen  (28.03.16 14:21:15)
oral sekste prezo?

  • mermize  (28.03.16 14:25:01)
Balpolen+1

Sonuçta ister meyveli olsun ister normal olsun hepsindeki o kayganlaşmayı sağlayan kremsi şey ağızda kötü koku bırakır bence. Bildiğin kremi emiyor olursun. İğreanç.

Çözüm: oral öncesi prezervatifi çıkar. Islak mendille şööyle güzelcene bi temizle dkdkfmd
  • canercuxy  (28.03.16 14:28:30)
oral sekste HIV geçişi dünyada henüz örneğine rastlanmamış olsa da mümkündür. çok küçük bir ihtimaldir ama gerekli şartlar oluşursa bulaşabilir. tabii HIV dışında bir sürü hastalık var; HPV (gırtlak kanserine neden olabiliyor), frengi, hepatit gibi cinsel yolla bulaşan hastalıkların hepsi oral seksle de bulaşıyor.

kondomu doğum kontrolü için değil, bu hastalıklardan korunmak için kullanın lütfen.
  • nathanieltroy  (28.03.16 14:51:48)
abi prezo ile oral hayatımda yaptığım en anlamsız şeydir heralde

  • KidLazer  (28.03.16 14:55:08)
eksisozluk.com

aromalılar +1
  • rodriguez2  (28.03.16 15:11:53)
bence kadin prezervatifle oral yapmak istiyorsa onu salataliga taksin. bu sirada erkek tarafi tv falan izler.

erkek acisindan hicbir anlami yok bunun cunku.
  • bohr atom modeli  (28.03.16 15:18:19)
oralı geç sen essah seksi nasıl yapacaksın onu düşün. battaniyeye mi sarıyon adamı?

  • der meister  (28.03.16 15:20:16)
Bi zevkimiz vardı onun da içine ettiniz eyvallah, harbiden de cehalet mutlulukmuş içimi kararttınız mnkym.

  • Kovacic  (28.03.16 15:30:53 ~ 15:32:01)
aromalı prezervatifler bi sike yaramıyor, olayları tattan çok koku zaten. prezervatifli oral seksin de bi sike faydası olmaz ayrıca. bırakın yapmayın amuğa, bu ne lan!

  • baba jo  (28.03.16 15:41:51)
abi hakkaten... sevişmeyin direkt. madem böyle düşünceleriniz var, hakikaten sevişmeyin.

böylelikle cinsel hastalıklardan -kısmen- korunmuş olursunuz.

yarın öbürgün 'sanal seks yaptık, hamile kalır mıyım?' ya da 'sanaldan hastalık kapmış mıyımdır?' diye duyuru açacaksınız diye korkuyorum.
  • mermize  (28.03.16 15:53:28)
cinsel yolla bulaşan hastalıkları hafife alan arkadaşlar, 2 senedir HIV taşıyorum ve cinsel hayatım öyle ahım şahım değildir. insanları "fazla pimpirikli" olmakla suçlamayı bırakıp biraz kendi cahilliğinize odaklanın bence. ben de sizin gibi bir cahildim çünkü, şimdi hayatımın sonuna dek 6 ayda bir kan testleri yaptırıp her gün aynı saatte ilaç içmek zorundayım. cinsel sağlık cinsel zevkten daha önemlidir, bunu kafanıza sokun.

  • nathanieltroy  (28.03.16 16:01:05)