[]

Ütü tavsiyesi

100 Lirayı geçmeyecek 3 kişilik ailede kullanılacak bir ütü arıyorum. Haftada bir ütü yapılıyor. Arzum iyi midir? Ayrıca %35 indirim var. Beğendiklerim alttakiler.
www.arzum.com.tr
www.arzum.com.tr


 
imkan varsa biraz daha para koyup tefale yönelin. taban kaplaması ve buhar basıncı çok iyi. normal ütüye göre yarı zamanda bitiyor ütü işleri.


  • angelofdeath  (26.03.16 09:06:27) 
  • kadirgali huseyin olmayan adam  (26.03.16 09:14:58) 
Pantolonu gösteren ütüdür, kadını göst..... Ehemmm öhömmmm.... Ne diyorduk?
Tefal tavsiye ederim.

  • bigbadabum  (26.03.16 09:20:17) 
verdiğim linklerdekiler kötü müdür?


  • six packsiz  (26.03.16 09:20:42) 
a101aktuelurun.com

git al :)
  • janavarorion  (26.03.16 09:26:59) 
www.hepsiburada.com

tavsiye ederim.Hangi ütü olursa olsun çeşme suyu kullanmma kireç yapmasın.
  • murtiii  (26.03.16 10:23:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.