böbrek.avi olabilir mi?

az evvel bir mail aldım. gönderen kişiyi tanımıyorum, neyden bahsettiğini de anlamadım. virüs, trojan falan yer miyiz ne yapmalı bunu? teşkürler

As-salamu alaykum

Good day to you friend and I hope this letter meet you in good health. I am Farah Ghazal Rahman, a syrian widow and I have a substantial amount I want to invest and I am seeking your honest assistance to have this done and be mindful of the Prophet's hadith that a Muslim must respond to requests for assistance from fellow Muslims.

Feel free to send your reply to me for more information on this.

Thanks,
Farah Ghazal Rahman

Dini bütün güzel ahlaklı Suriyeli bir bayan senden yardım istemiş. Tüm paranı gözün kapalı ver derim, kaçmayacak fırsat gibi gözüküyor.

  • gezgin rocker  (24.03.16 18:09:55)
dolandiricilik
bir de müslüman, peygamber falan diyor hic sasirmadim.

  • kucukharfler  (24.03.16 18:10:06)
Çok büyük ihtimalle "fake". %99 ihtimallee diyebilirim.

  • minduser  (24.03.16 18:11:02)
ben tatmin oldum :)

  • Kovacic  (24.03.16 18:11:20 ~ 18:12:13)
dur ben bunu bi işliyim :)

  • cekilmis gayfe  (24.03.16 18:11:22)
böbrek.avi değil
para.avi

  • titiraprap  (24.03.16 18:11:25 ~ 18:13:37)
hasiktir aklsfhdsdhkf kaç kaç kaç

  • naberabi  (24.03.16 18:15:00)
lol bulgarlar moldovalilardan sonra bunlar da mi cikmis.

  • letheavendangered  (24.03.16 18:16:10)
Neden herkes şüpheyle yaklaşmış anlamadım. Ben de zamanında bana mail atan bi Nijerya prensine yardım etmiştim, bugünkü servetimi bu şekilde kazandım.

  • gezgin rocker  (24.03.16 18:19:28)
Geçen gün kraliyet ailesine mensup bi afrikalı mail attı, baya sohbet muhabbet, yüklü bi miktar parayı ülkeden çıkarabilmesi için para lazımmış, evi arabayı satıp gönderdim bende. Şimdi komisyonumu bekliyorum ama adama ulaşamıyorum dört aydır. Hanım evi terk etti, ev sahibi çık diyor ama bekliyoruz sonuçta para gelecek. Çok yoğun tabi kraliyet ailesine mensup olmak kolay değil, o da haklı.

  • bigbadabum  (24.03.16 18:39:06)
bobreklerden ziyade korneana da dikkat et.

  • exlibris  (24.03.16 19:40:32)