Röntgen, Günlük Misafir Ediş ve Ameliyat İhtimali Masrafları

Dün gece şöyle bir duyuru açmıştım: www.eksiduyuru.com

Hikayenin devamı. Kediyi bugün de çok keyifsiz gördüğümüz için veterinere gittik. Oradan bir kafes alıp uzun uğraşlar sonucunda yakaladık, götürdük. Dıştan herhangi bir sorunu yoktu, iştahsızlık ve halsizlik dışında. Röntgen çekelim dediler.

Röntgende sanırım bağırsaklarına yakın bir bölgede bir bir kitle göründü. Veterinerin asistanı vardı, pek yardımcı olmadı bize. Esas veterinere soracak, yarın haberleşeceğiz. O zamana kadar kedi orada kalacak, iştahı yok, serumla takviye yapacaklar.

Kedi çok yaşlı, ameliyatı kaldıramayabilir. Eğer böyle söylerlerse nasıl bir çare bulunmalı?

Bir de olası bir ameliyat (içerideki dışkı ya da kitle katılaştıysa ve atılamıyorsa çıkartma durumu), üstte saydığım kalma, serum, röntgen ücretleriyle birlikte tahmini olarak nasıl bir fatura çıkartırlar? Ona göre bir bütçe ayırayım ben.

Lokasyon Ankara.

1000-1500 arasi tutar muhtemelen, tabi ki bu ne kadar kalacagina, ne kadar serum alacagina, kati yemeye gecene kadar ne kadar sivi besin (epey pahali bir urun de bu, 70 lira olmasi lazim kutusunun) alacagina ve veterinerin size yapacagi indirime gore degisir ama 1000den az olacagini sanmiyorum, zor bir operasyon cunku bahsettiginiz. Umarim iyi olur minnos. Tabi en net bilgiyi yine klinikten alirsiniz.

  • mutevazi  (20.03.16 15:35:45)
kitle kanser gibi ise çıkarmak istemeyeceklerdir yaşındsn ötürü ya da yayılma durumuna göre. Ancak dedikleri gibi 1000 tl civsrları tutsr en az.

  • oscar  (20.03.16 16:15:21)