[]

Erkek kedimiz çiftleşmek istemiyor

1 yaşındaki erkek kedimiz için eve getirdiğimiz ikinci dişi kedi bu. Dişiler artık yerde takla atıyor, bizimkinin hiç umurunda değil. İkisine de 2-3 kere hallendi sonra suratlarına bakmıyor. Yapıp yapamadıklarına da emin değiliz. Neden böyle yapar erkek? Kızımız hala halılarda sürünüyor, oğlanı nasıl isteklendirebiliriz?
 
Disiyi begenmiyodur?


  • rayde  (18.03.16 23:44:23) 
Mesir macunu yedirin :)
Babam bizim kuşlara yumurta sarısını bebe bisküvisiyle karıştırıp yedirirdi, pıtır pıtır ürerlerdi.
Kuşun mesir macunu yumurta sarısı+bebe bisküvisi yani.
Kediler için de enerji arttırıcı şeyler vardır.
  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (18.03.16 23:46:31) 
dişi kediyi yemek gibi koymuşsun önüne. bi de bırakın şu çiftleştirme olaylarını yahu. kısırlaştırın.


  • mimimi  (18.03.16 23:48:13) 
Eşcinsel olabilir. Gülmeyin ciddiyim, var öyle kediler de.


  • bigbadabum  (19.03.16 00:01:24) 
bigbadabum+1


  • shotgunwoman  (19.03.16 05:04:14) 
nedne çiftleştirmeye çalışıyorsunuz? 1 ay sonra her yer yavru kedi dolacak, insanlar annesiz yavrulara yuva bulmak için çırpınacak. çiftleştirmek yerine kısırlaştırın kediyi. zaten çiftleşmek de istemiyormuş hayvan, zorlamak anlamsız.


  • madarch  (19.03.16 06:57:19) 
kedilerin, insanlardan daha aktif bi cinsel hayatları olmasını kınıyorum.


  • elorelia  (19.03.16 09:20:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.