başlangıç motoru

YBR 125 - 6180TL,
CBF 150 - 5950TL,
Apache RTR150 - 6190TL

arkadaşların YBR ve CBF'sini kullandım, kullanım rahatlığı hemen hemen aynı.
Apache biçim olarak bunlardan daha güzel duruyor ama ilk defa duydum. 0 almak mantıklı geliyor, 2.el motordan da anlamam, çizilebilir düşebilir sıkıntı yok.

Haftasonu hanımla 5-10km gezerim, bazen işe gidip gelirim, markete falan giderim.

Bunlar veya başka bilmediğim bir motor önerisi olan var mı?

bajajlara bir göz at derim çok kullanıslı

  • Erensq06  (13.03.16 10:48:40)
hero karizma düşünebilirsin:

www.sahibinden.com

apache de güvenilirdir, titreşim biraz fazla ama cbf ve ybrye göre.
  • mattiadestro  (13.03.16 10:53:31)
yzf 125

  • freetakilir  (13.03.16 11:33:03)
ikinci el aksesuarli cbf150. sifir fiyatlari gereksiz pahali. aksesuar da ekleyince iyice sisiyor fiyat. sizin kullaniminiza ideal, ybr den kesinlikle daha rahat. tvs cok titrer cbfye oranla.

  • icim urperiyor  (13.03.16 11:37:53)
honda cbr ile yamaha yzf lerede bakmanı tavsiye ederim, yzfler biraz pahalı gelebilir.

  • selam  (13.03.16 12:16:08)
duke bakabilirsin fiyatlar bi kaç tık yukarıda ama iyidir honda gromlarda başlangıç için fena sayılmaz

  • 05  (13.03.16 13:51:13 ~ 13:59:41)
hanımla hafta sonu gezmelik diyorsan cbf 150 derim. artçı konforu da önemli çünkü.

ikinci eli de çok aktif yarın bir gün model yükseltmek istediğinde elinden rahat çıkarırsın.

ybr 125'in tipini sevmiyorum yoksa o da güzel motor.
  • halitkin  (13.03.16 15:02:59)
cbf 150 dayanıklı ama çamur gibi motor. diğerlerini bilmiyorum. bütçeniz varsa 250'lik almanızı öneririm. aklı başında insan çok rahat 250'likle başlayabilir.
markete filan diyorsanız, scooter alın daha iyi. 10 bin lira civarında olanlardan.

  • uzdeniz  (13.03.16 18:14:51)
bajaj ve hero yu çok tutmadım.
cbr de olabilir gibi duruyor, fiyatları da iyi.
yzf racing sanırım? 2. kişi için biraz sıkışık görünüyor.
duke ktm iyi ama fiyat biraz yukarıda, yine de aklımda kalsın.
scooter aslında ilk düşüncemdi ama almışken motor gibi motor olsun diye tamamen vazgeçtim.
herkese teşekkürler.
  • hamsiii  (15.03.16 19:25:09)