[]

pulp fiction

gecen sormustum shutter island izle dediniz izledim. guzeldi.

simdi de pulp fiction izleyim diyorum. tavsiye ediyor musunuz?


 
evet.


  • elorelia  (12.03.16 20:51:51) 
Evet.


  • bigbadabum  (12.03.16 20:53:28) 
shutter island 'ı beğendiysen inceptiona bayılırsın.


  • her gece aç  (12.03.16 20:54:59) 
izle


  • kuzey li  (12.03.16 20:55:47) 
geç bile kalmışsın. izle tabii.


  • ruhen hastayim ben  (12.03.16 22:15:06) 
(bkz: metallica diye bir grup buldum çok iyi)

bu ve bunun gibi filmleri izlemek için sormaya gerek yok artık. leş gibi bir film olsa dahi hani 'bunca insan izlemiş filmi, üzerinden bu kadar mauhabbeti, geyiği vs yapılmış. izlemek gerekir.' deyip yine de izlemek gerekir.

sen birkaç güne leon'u da izleyeyim mi diye sorarsın. ben cevap vereyim şimdiden; izle.
  • air  (12.03.16 22:15:32) 
şaka mı yapıyorsun sen, pulp fiction ı şimdiye kadar nasıl izlemezsin, hemen aç izle. çerezlik muamelesi yapma filme, o amaçla izliyorsan şimdi izleme sonra güzel bir zamanda izlersin.


  • nucleon  (12.03.16 22:47:52) 
Dur da iki atar da ben yapiyim. :))

natural born killers var. Onu da izle seversin.
  • isott  (13.03.16 09:17:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.