Lastik şişirici sprey vs kompresör?

Siz olsanız bagajda taşımak üzere hangisini almayı tercih ederdiniz?

Kompresör:
www.hepsiburada.com

Sprey:
www.hepsiburada.com

lastik patlaksa kompresör bi işine yaramaz zaten, şişirirsin yine iner
spreyinde olayi seni lastikçiye kadar fln idare etmesi yani spreyi sıktım bunla devam ederim gibi bi durumun söz konusu değil gidip yaptirman gerekli lastiği

bu noktada kompresör çok yardimci bi araç görevi görmüyo
  • berginyonbaenre  (12.03.16 07:14:44)
Sprey kullanmadım, kompresör kullandım. Kompresör gayet de iş görüyor

lastik yarılmadıysa veya patlak çok büyük değilse şişirip lastikçiye kadar idare edebiliyorsunuz. Sprey ile ilgili asıl soru işareti, sprey kullanılan lastiğe yama sağlıklı olmuyor diye biliyorum, kimyasal yamanın lastiğe yapışmasını engelleyebiliyor. Bir araştırın bence

Tavsiyem kompresör alacaksanız biraz daha büyük ve güçlülerinden alın
  • dunyanin dans eden sarki soleyen pisligi  (12.03.16 09:20:01)
Sprey candir. 4 aydir spreyle sisik lastikle geziyorum daha hic kacirmadi.

  • pinman  (12.03.16 09:53:38)
ben ufak kompresör taşıyorum. lastik şişirici spreylerin içinde yapışkan pis bir madde var. hem jantı kirletiyor hem sübabı tıkama ihtimali var.

  • orpheus  (12.03.16 10:32:37)
sprey hiç kullanmadım ancak spreyin içindeki maddenin janta ve lastiğe zarar verdiğini sonradan lastiği değiştirmek gerektiğini yazanlar var. onu bi araştırın derim. zaten lastik yarılmışsa spreyde bir işe yaramaz pompa da. ufak delik olunca iki kere şişirip 40km uzaktan lastikçiye gitmişliğim var şahsen. ben oyumu kompresorden yana kullanıyorum ama azcık kaliteli bişey al.

  • genc irisi  (12.03.16 10:45:26)