Patisi burkulmus kedi

Iu avcilar kampusteyim. Bahcede on patisinin ustune basmadan seke seke giden bi kedi gordum. Mama vermemize yaklasmaya calismamiza ragmen yakalayamadik. Yemek falan yedi saglikli görünüyordu. Ayni kampuste veterinerlik de var aradik biz gelemeyiz yakalayabiliyosaniz getirin diyip ilgilenmediler. Gelseler bi sakinlestirici yapıp belki yakalarlardi halbuki. Yarin yine gorurum kediyi muhtemelen. Yapabilecegim aklima gelmeyen bir sey var mi?

Yakalayamıyorsanız mama verin karnını doyurun, kendi kendine iyileşir.

  • bigbadabum  (07.03.16 17:22:58)
Eğer ayağında kırık varsa kendi kendine iyileşemeyebilir maalesef, taşıma kutusu bulabilirseniz bir yerden, içine yaş mama koyarsınız yerken arkadan gelip farkettirmeden kutuyu kapatabilirsiniz, başka türlü zor.

  • pazardanaldimbirtane  (08.03.16 21:54:52)
@pazardanaldim; Almaya çalıştığımizda ustune basarak kostur kostur kaciyodu. O yuzden kirik olduguna ihtimal vermedim pek ama bilemem tabi. Benim kedişin kutusu vardi deneyeyim bi gorursem.

  • rayde  (08.03.16 22:03:28)