laptop seçimi...

1-HP Pavilion dv7-2133et getir.net (pavilion'a karşı bir antipatim var ama yine de iyi gibi duruyor laptop)

2-TOSHIBA Satellite A350-22H getir.net (şimdi bunu listeye koymamın en önemli sebebi, burada fiyatı 2338 görünüyor,bi yerde gördüm kampanya var 1900'e veriyorlar bunu.onu da göze alarak yorumlarsanız iyi olur yani)

3- Acer 5739G-754G32MN getir.net

not:öncelikle şunu belirteyim alınacak laptop ile grafikleri ağır oyunlar oynanacak , bir de genel olarak markalar arası performansa göre değerlendirirseniz sevinirim.

"yok hacı boşver sen bunları şunu al bak bu güzel" şeklindeki yorumları da kabul ediyorum.

teşekkürler.

www.vatanbilgisayar.com

bence bu onlardan daha iyi ;)
  • iterator  (31.10.09 23:10:48)
hp kullanıyorum çok pişmanım aldığıma sakın alma.
toshiba olabilir.
acer ı kaçırma derim, çok kaliteli bilgisayar.

denizin buz gibi sularından gelen edit: iterator üstadın dediği ürün baya pahalı eğer öyle pahalı bişey alıcaksan monster var. onlar iyidir.
  • vurursa gol olur  (31.10.09 23:14:58 ~ 23:17:41)
bu kadar para verceksen kesinlikle monster almalısın.
bir de bunlar var.bende 2-3 gün öncesine kadar bu ikisi arasında kalıp acer aldım baya da memnunum.donanımları gösterdiğin bilgisayarlardan iyi:
www.vatanbilgisayar.com
  • şaman  (31.10.09 23:24:35)
bir önceki dizüstü bilgisayarım hp pavilion dv2172'ydi. sürekli sorun çıkarttı, ısınma problemi, anakartın yanması, hoparlörlerin bozulması vs. 1 sene önce acer aspire 6930g aldım. inanılmaz memnunum. daha ısındığını bile görmedim, en ufak bir problem yaşamadım. tabi elektronik biraz şans işi ama bir daha asla ve asla hp almam. garanti her gidişinde de 28günden önce dönmemesi cabası.

  • meinherzbrennt  (01.11.09 01:07:52)
samsung r520 kullaniyorum nfs:shift,pes2010,nba2k10 ve henüz piyasa cikmis tüm oyunlari ultra ayarda hic sorunsuz oynayabiliorum fiyatida cok uygun

  • berginyonbaenre  (01.11.09 01:22:05)
senin seçeneklerinin içinden toshiba gecen bir tanıdığıma aldık.oldukça güzel.hp ye bulaşma.

  • grandmasterc  (01.11.09 01:31:13)
1700'e getir.net bunu aldık.

  • ocanal  (05.11.09 17:01:20)